Jak zyskać 15 zł na zakup gier i aplikacji?

Klienci abonamentowi Orange do 25 października 2020 r. mogą skorzystać z promocji cashback do 15 zł przy zakupach gry lub aplikacji z wirtualnego sklepu. Warunkiem jest skorzystanie po raz pierwszy z opcji wykonania płatności poprzez rachunek operatora.

zakup, gier, aplikacji

Promocja obejmuje wszystkie produkty dostępne w sklepie Google Play. Zwrot do 15 zł można otrzymać w bieżącym cyklu billingowym, jeśli transakcja została zrealizowana na 5 dni przed zakończeniem cyklu billingowego.

Dlaczego warto doliczyć zakup apki  czy gry do rachunku Orange? Przede wszystkim jest to wygodne, to jedna autoryzacja kodem sms, bez haseł i logowań.

Test Huawei FreeBuds Pro – z dynamiczną redukcją szumów

Jak zyskać 15 zł na zakup gier i aplikacji? Wejdź do aplikacji sklepu Google Play na swoim telefonie Przejdź do ustawień klikając w ikonę w lewym górnym rogu. Kliknij „Formy płatności” Wybierz „Skorzystaj z płatności przez operatora PlayOrange” Wybierz grę lub aplikację, którą chcesz kupić Potwierdź zakup.

Test Samsung AIR Purifier AX47 – stylowy oczyszczacz powietrza

Ze zniżki możesz skorzystać do 25 października. Zniżka nie jest widoczna w aplikacji operatora. Pamiętaj, aby wybrać metodę płatności “Skorzystaj z płatności przez operatora”, potwierdzić zakup i poczekać na SMS. Zniżka na wybrany produkt zostanie naliczona na fakturze operatora. Więcej informacji o promocji ale także ważne pytania i odpowiedzi znajdują się na https://zagrajznami.com

Źródło: Orange Polska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: