Mio – lider kamer samochodowych

Mio – Liderem kamer samochodowym w 2020 roku

Mio Polish Businesswoman Awards

16 października w warszawskim hotelu Regent odbyła się gala konkursu Polish Businesswoman Awards, w którym wyróżniane są firmy, które wyznaczają trendy w swoim branżach.  Marka Mio została uznana za lidera wśród producentów wideorejestratorów.

 Test Mio MiVue C570 – widzi szybkość, ostrzeże o radarach i rejestruje

16 października 2020 w warszawskim hotelu Regent, odbyła się XI gala konkursu Polish Businesswoman Awards, którego organizatorem jest redakcja magazynu „Businesswoman & life”. Podczas uroczystego wieczoru, który poprowadził aktor Jacek Borkowski uhonorowane zostały firmy oraz osobowości, które w ostatnim roku wyznaczały trendy oraz kierunki rozwoju w swoich branżach. O tym, kto otrzyma statuetkę decydowało jury w składzie

  • Sławek Muturi – założyciel Grupy Mzuri
  • Elżbieta Lanc – członkini Zarządu Województwa Mazowieckiego
  • Iwona Sorbian – specjalistka w zakresie zarządzania czasem, optymalizacji produkcji, podnoszeniu efektywności pracowników,
  • Elżbieta Jeznach, redaktor naczelna czasopisma Businesswoman & life.

Jedną z firm, która decyzją jury została wyróżniona w tegorocznym plebiscycie jest marka Mio. Firma została uznana za lidera wśród producentów kamer samochodowych. Jak podkreśla Łukasz Tetkowski CEE Country Marketing Manager Mitac Europe, wyróżnienie przyznane Mio jest potwierdzeniem obrania skutecznej strategii rozwoju marki.

Jest nam niezmiernie miło, że jury plebiscytu Polish Businesswoman Awards przyznało nam tytuł lidera wśród producentów wideorejestratorów. Utwierdza nas to w przekonaniu, że obrana przez nas droga rozwoju marki była słuszna. Od zawsze uważaliśmy, że głównym aspektem, na który powinna stawiać firma w swojej działalności jest innowacyjność i wysoka jakość produktów.

Test – wideorejestrator Mio MiVue C512

W naszych urządzeniach nie ma półśrodków i zawsze staramy się, by komponenty, z których wytworzone są nasze urządzenia były jak najlepsze. Dzięki zastosowaniu miedzy innymi szklanej optyki, innowacyjnych autorskich rozwiązań jak technologia Mio Night Vision z sukcesem wdrażamy rozwiązania z produktów premium do modeli ze średniej półki cenowej. Dzięki temu coraz więcej ludzi korzysta zwraca uwagę nie tylko na cenę, ale przede wszystkim jakość.

źródło: MiTAC

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: