T-Mobile prezent – bezpłatna paczka 3 GB

3 GB od T-Mobile – prezent wybrany głosami klientów

3 GB

Jakiś czas temu T-Mobile zapytał klientów, z jakiego benefitu skorzystaliby chętniej: darmowych gigabajtów czy zniżek na smartfony. Te pierwsze okazały się zdecydowanym faworytem ankiety i już od jutra klienci będą mogli aktywować bezpłatną paczkę 3 GB w ramach „Happy Fridays”. Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 23 do 25 października.

Test Logitech Slim Combo MK470 – minimalizm, nowoczesność i funkcjonalność w jednym

Cotygodniowa akcja „Happy Fridays” niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników – od początku roku aktywowali oni już ponad 10 milionów prezentów. Benefit, po który klienci sięgają najchętniej, to bez wątpienia darmowe gigabajty – te rozdawane przy okazji meczów piłkarskiej reprezentacji Polski paczki 15 GB aktywowano rekordowe 730 tysięcy razy. Nie było zatem zaskoczeniem, że w ramach ankiety z prezentami na „Happy Fridays”, to właśnie gigabajty uzyskały najwięcej wskazań. Klienci, mogąc wybierać między paczką 3 GB i rabatem 100 zł na smartfony z nową umową T‑Mobile, stosunkiem 1110 do 106 głosów zdecydowali, że w najnowszej odsłonie akcji będzie można odebrać bezpłatne GB.

Bonus jest skierowany do klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T i T DATA) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” od piątku 23 października do niedzieli 25 października do końca dnia. Aktywacja dodatkowych gigabajtów jest bardzo prosta – w ciągu 72 godzin od zlecenia uruchomienia pakietu klient otrzyma potwierdzenie przyznania prezentu. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać tylko raz.

Użytkownicy ofert MIX i na kartę mogą korzystać z dodatkowych 3 GB w kraju przez cały tydzień, z kolei abonenci – do dnia wystawienia faktury.

Dodatkowe informacje o tej oraz innych akcjach „Happy Fridays” można przeczytać tutaj: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: