TIDAL Connect – muzyka HiFi z chmury do smartfona

TIDAL Connect – przesyłanie muzyki w jakości HiFi z chmury bezpośrednio do smartfona

TIDAL Connect

Globalna platforma muzyczno-rozrywkowa TIDAL jako pierwsza wprowadza technologię TIDAL Connect pozwalającą na przesyłanie muzyki w jakości HiFi z chmury bezpośrednio do wybranych urządzeń. Dzięki temu, subskrybenci mogą teraz doświadczyć muzyki w bezstratnej jakości dźwięku za naciśnięciem jednego przycisku.
Za sprawą TIDAL Connect można cieszyć się płynnym odtwarzaniem swoich ulubionych albumów i utworów w preferowanej jakości na wybranych urządzeniach, z aplikacją TIDAL działającą jako pilot. Aby podłączyć urządzenie wystarczy otworzyć ekran „Teraz odtwarzane” podczas odtwarzania utworu, następnie przejść do selektora urządzeń w lewym dolnym rogu ekranu oraz wybrać urządzenie z obsługą TIDAL Connect. Partnerami technologicznymi są takie marki jak: Bluesound, Cambridge Audio, DALI, KEF, iFi audio, Lyngdorf, Monitor, NAD i Naim Audio i StreamUnlimited.
„TIDAL konsekwentnie poszukuje możliwości ułatwienia korzystania z odsłuchu HiFi, a naszym głównym celem jest łatwy dostęp do rozrywki w najlepszej jakości dźwięku. TIDAL Connect oferuje użytkownikom HiFi sterowanie muzyką ze swojego urządzenia, dzięki czemu mogą oni korzystać z TIDAL w sposób, który jest dla nich najbardziej wygodny, gdziekolwiek w danym momencie się znajdują.” powiedział TIDAL COO, Lior Tibon.
TIDAL Connect to także jedyna tego typu technologia obsługująca rozszerzone formaty audio dostępne w subskrypcji HiFi, w tym nagrania Master Quality Authenticated (MQA) i Dolby Atmos. MQA zapewnia doskonałą jakość odsłuchu pozwalając cieszyć się muzyką zgodnie z zamierzeniami artystów, a Dolby Atmos zapewnia słuchaczom przełomowe doznania dzięki przestrzennej formie dźwięku.
TIDAL oferuje także miłośnikom muzyki nieograniczony dostęp do obszernego katalogu ponad 60 milionów utworów ze wszystkich gatunków oraz tysięcy starannie wyselekcjonowanych playlist przygotowanych przez doświadczony zespół redakcyjny TIDAL. Aplikacja tworzy playlisty z utworami HiFi w oparciu o nawyki i upodobania użytkowników, dzięki czemu mogą oni słuchać najnowszych wydawnictw w najlepszej dostępnej jakości. Natychmiast po założeniu subskrypcji otrzymują także spersonalizowany „Welcome Mix” zawierający muzykę ich ulubionych artystów i utwory, które inspirują do poznawania nowej muzyki.
Więcej informacji można znaleźć na TIDAL.com/Connect.
źródło: TIDAL

One thought on “TIDAL Connect – muzyka HiFi z chmury do smartfona

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: