Sharp Ultimate Air UA-PE30E-WB – by oczyszczać powietrze w trakcie snu

Sharp Ultimate Air UA-PE30E-WB – jeden z najcichszych w swojej klasie dostępnych na rynku tryb “sen”.

Ultimate Air UA-PE30E-WB

Dzięki najnowocześniejszym technologicznym rozwiązaniom i ponad 20-letniemu doświadczeniu firma SHARP oferuje najskuteczniejsze oczyszczacze powietrza dostępne na rynku. Nowe modele prześcigają się w wygodnych i przyjaznych użytkownikom funkcjonalnościach, które pozwalają na wydajną i efektywną pracę urządzeń zarówno w warunkach domowych, jak i biurowych. Komfort, jaki daje możliwość oddychania świeżym i wolnym od szkodliwych substancji powietrzem w obecnych czasach stał się nieoceniony, a dostępność nowych rozwiązań pozwala na dobór urządzenia idealnie dopasowanego do naszych indywidualnych potrzeb. Najnowszy model SHARP gwarantuje cichą i skuteczną pracę.

Ultimate Air UA-PE30E-WB

Najnowszy model oczyszczaczy powietrza dostępny w ofercie SHARP – UA-PE30E-WB odznacza się wśród urządzeń ekologicznych niezwykłą ekonomią. Jego kompaktowa, niewielka budowa sprawia, że z łatwością przeniesiemy go z miejsca na miejsce przy użyciu zaledwie jednej ręki. Łatwa, intuicyjna obsługa i prosty panel kontrolny wkomponowane zostały w nowoczesny i opływowy design. Urządzenie zapewnia doskonałe efekty oczyszczania powietrza dzięki dwustopniowemu poziomowi filtracji, zawierającemu filtr wstępny oraz filtr HEPA, który blokuje nawet do 99,97% drobin zanieczyszczeń wielkości do 0,3 µm, w tym dymu, sierści zwierząt, kurzu oraz pyłu zawieszonego PM2.5, wchodzącego w skład smogu.

Test Samsung AIR Purifier AX47 – stylowy oczyszczacz powietrza

Model posiada ponadto certyfikat UK Allergy Certification Verified Air flow, który potwierdza jego skuteczność w walce z alergenami. Ultra cicha praca i jeden z najcichszych w swojej klasie dostępnych na rynku tryb “sen” pozwala na umieszczenie urządzenia w sypialni lub pokoju dziecięcym tak, by oczyszczało ono powietrze w trakcie snu. Kompaktowa obudowa, niewielkie rozmiary oraz cichy tryb pracy nie będą przeszkadzać uczniom w trakcie videolekcji. Zmniejszenie ekspozycji na alergeny i smog nie tylko pozytywnie wpłynie na koncentrację i zdolność przyswajania wiedzy, ale również zagwarantuje komfortowy wypoczynek. Trzy tryby pracy pozwalają na dostosowanie oczyszczacza do naszych domowych potrzeb, a wskaźniki konserwacji filtrów skutecznie informują, kiedy powinniśmy dokonać ich czyszczenia.

Ultimate Air UA-PE30E-WB

Model oczyszczacza SHARP – UA-PE30E-WB doskonale sprawdzi się w warunkach domowych i w zamkniętych pomieszczeniach, w których spędzamy najwięcej czasu podczas dnia. Odpowiednie zadbanie o poziom czystości powietrza przekłada się na jakość życia – nasze zdrowie, samopoczucie i koncentrację. Niewielkie gabaryty i cicha praca urządzenia sprawiają, że nie zakłóca ono w żaden sposób naszych codziennych czynności, a powietrze, którym oddychamy, staje się rześkie i świeże.

źródło: Sharp

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: