Lasy Bieszczadzkie z Asystentem Google

Lasy Bieszczadzkie z Asystentem Google. Kolejne polskie firmy wdrażają technologie głosowe.

Lasy Bieszczadzkie
Nadleśnictwo Stuposiany postanowiło wykorzystać platformę Google Asystenta, aby promować jeden z najpiękniejszych regionów Polski – Lasy Bieszczadzkie. Dostępna od początku października aplikacja głosowa w formie quizu pozwala użytkownikom Asystenta Google dowiedzieć się więcej o regionie lasach i przyrodzie. Wystarczy wyciągnąć telefon, włączyć Asystenta i powiedzieć:

OK, Google. Porozmawiaj z Lasy Bieszczadzkie

Na graczy czeka ponad 300 interaktywnych pytań o różnym stopniu trudności. W ciągu zaledwie kilku tygodni quiz o Lasach Bieszczadzkich stał się jedną z najpopularniejszych gier głosowych w naszym kraju. Powiedz do Asystenta Google “Zagrajmy w grę” i sprawdź najpopularniejsze pozycje.

Reklamy

Współpraca z Lasami Państwowymi jest dla nas najlepszym dowodem na to, że na głosową rewolucję są już gotowe nie tylko polskie firmy, ale również instytucje Państwowe, które dostrzegają w tym nowym kanale komunikacyjnym niezwykły potencjał marketingowy. Cieszymy się, że utter.one potwierdza swoją wiodącą pozycję na rynku firm projektujących chatboty i voiceboty w Polsce – przyznaje Rafał Garbacz – CEO w utter.one.

Jak pokazują najnowsze raporty – coraz więcej firm wykorzystuje w komunikacji z klientami nie tylko chatboty, ale również aplikacje głosowe, z których można korzystać np. na Google Asystencie. Dużym krokiem dla rozwoju technologii głosowych w Polsce, będzie pojawienie się
kolejnych globalnych asystentów głosowych mówiących w języku polskim, np. Siri lub Alexa. Szacuje się, że z Alexy – najpopularniejszego asystenta głosowego w USA, z którego korzysta codziennie ponad 100 milionów Amerykanów.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Według raportu DIGITAL 2020: POLAND ponad 90% Polaków posiadających smartfon – korzysta z systemem Android. Dla tych kilkunastu milionów użytkowników oznacza to, że wystarczy przytrzymać przycisk home, aby uruchomić Google Asystenta. Asystenta, który
potrafi coraz więcej. Wysyła wiadomości, sprawdza kalendarze, przeszukuje sieć, ale także oferuje rozrywkę. Obecnie jedne z najpopularniejszych gier głosowych w Polsce są w stanie przyciągnąć miesięcznie ponad 100 tysięcy graczy..

Recenzja Sonos Move – mały głośnik o wielkich możliwościach

Lasy Nadleśnictwa Stuposiany położone są w południowo-wschodniej części Polski, w województwie podkarpackim. Nadleśnictwo od północnego wschodu i południa sąsiaduje z Ukrainą, od północy i zachodu z Nadleśnictwem Lutowiska, a od południowego zachodu z
Bieszczadzkim Parkiem Narodowym. To wyjątkowe miejsce na turystycznej i krajobrazowej mapie Polski. Na swoim terenie posiada zagrodę Żubrów dostępną dla zwiedzających.

źródło: Utter.one

One thought on “Lasy Bieszczadzkie z Asystentem Google

  • 26 października 2020 o 08:14
    Permalink

    Naprawdę dobry artykuł! Każdego dnia wprowadzamy podobne rozwiązania dla klientów z różnych branż. Dzięki zastosowaniu technologii przetwarzania języka naturalnego (NLP) znacznie poprawiliśmy skuteczność AI-Chatbot InteliWISE. Klient, używając swojego naturalnego języka codziennego, zadaje pytanie, a wirtualny doradca natychmiast daje gotowe rozwiązanie jego problemu. Opisujemy niektóre z naszych przykładów z InteliWISE w Polsce i na całym świecie na http://www.inteliwise.pl

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: