Razer Chroma RGB – by rozświetlić komputery PC

Razer Chroma RGB – nowe urządzenia i kontroler RGB wyposażony w podświetlenie

Razer Chroma RGB

Firma Razer poinformowała o debiucie nowych urządzeń – adresowalnego kontrolera RGB oraz nowych akcesoriów wyposażonych w podświetlenie w Razer Chroma RGB. Pozwolą one na ulepszenie komputerowych stanowisk każdego gracza. Nowe akcesoria Chroma są kompatybilne z Razer Synapse 3 i można je personalizować za pomocą nieskończonej liczby kombinacji kolorów, a także zintegrować z grami oraz innymi domowymi gadżetami. W skład kolekcji wchodzą:

 • Razer Chroma Addressable RGB Controller: Nowy kontroler ARGB ma na celu rozwiązanie problemu związanego z synchronizacją wielu pecetowych komponentów ARGB z urządzeniami peryferyjnymi obsługującymi technologię Chroma i urządzeniami domowymi różnych producentów. Dzięki nowemu urządzeniu wszystkie powyższe produkty i akcesoria trafiają teraz pod parasol Razer Synapse 3, bez konieczności używania dodatkowego oprogramowania do zarządzania RGB. Kontroler jest wyposażony w punkty montażowe SSD, co zapewnia wygodną integrację z dowolną konfiguracją komputerową. Ma także sześć złączy ARGB dla osób, które chcą podłączyć wentylatory ARGB, taśmy oświetlające i więcej. Urządzenie pozwala na zarządzanie każdą diodą LED umieszczoną w komponentach ARGB, umożliwiając użytkownikom na pełne dopasowanie do własnych preferencji, za pośrednictwem Chroma Studio w Razer Synapse 3, wszystkich podłączonych urządzeń. Oprócz łatwiejszego sterowania, podzespoły od partnerów Razera, takich jak Enermax, Phanteks, SilverStone Technology, Teamgroup, LianLi i ThermalTake po podłączeniu do kontrolera uzyskują dostęp do pełnej oferty Razer Synapse, która obejmuje integrację gier, urządzeń domowych oraz urządzeń peryferyjnych.

Test Samsung Galaxy Z Fold2 5G – to naprawdę klasa premium

 • Razer Base Station V2 Chroma: Nowy stojak na słuchawki został przeprojektowany, tak aby zajmował mniej miejsca, będąc przy tym solidniejszym i bardziej wszechstronnym. Otrzymał on odchudzoną konstrukcję składająca się teraz z prostej, wykonanej z aluminium, nóżki umieszczonej na antypoślizgowej podstawce podświetlanej systemem Chroma RGB. Base Station V2 Chroma wyposażono w układ portów, w tym dwa USB 3.1 i jeden jack combo 3,5 mm oraz w przetwornik cyfrowo-analogowy zapewniający dźwięk przestrzenny 7.1. Stojak będzie dostępny w kolorze czarnym, quartz (kwarcowy) i mercury (rtęciowy).
 • Razer Charging Pad Chroma: Szybka, kolorowa i przyczepna – nowa ładowarka Razer Charging Pad Chroma daje do 10 watów mocy do szybkiego ładowania telefonów, słuchawek i nie tylko. Urządzenie podświetlane jest Chroma RGB i pokryte miękką w dotyku gumowaną powierzchnią zapobiegającą zarysowaniom i poślizgnięciom.

Test Xblitz Park View 2 – lusterko z kamerą

 • Razer Mouse Bungee V3 Chroma: Nowy uchwyt dla myszek przenosi zarządzanie kablami myszy na wyższy poziom. Dzięki obudowie wykonanej z aluminium, antypoślizgowej podstawie i Chroma RGB, ruchy myszą są tak płynne, co kolorowe.
 • Razer Mouse Dock Chroma: Zaprojektowaną specjalnie do najnowszych myszy bezprzewodowych Razera, stację ładująca Mouse Dock Chroma wyposażono w magnetyczne złącze, ułatwiające szybkie mocowanie i odłączanie myszki, oraz w antypoślizgową podstawę, zapewniającą właściwą stabilność.  Urządzenie, dzięki Chroma RGB, pozwala na śledzenie stanu ładowanie poprzez zmieniające się odpowiednio efekty świetlne. Stacja dokująca jest wyjątkowo kompatybilna z Razer DeathAdder V2 Pro, Razer Naga Pro, Razer Basilisk Ultimate lub Razer Viper Ultimate.

Nowa kolekcja akcesoriów Razer Chroma została zaprojektowana po to, aby zapewnić graczom PC wygodniejsze i bardziej wciągające wrażenia z gry.

Test Huawei MatePad T10s – niedrogi tablet dla całej rodziny

Aby dowiedzieć się więcej prosimy zajrzeć tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej  o Razer Chroma prosimy zajrzeć tutaj.

DOSTĘPNOŚĆ I CENA:

Wszystkie nowe akcesoria Razer Chroma będą dostępne od 22 października 2020 roku na Razer.com oraz w sklepach RazerStore, a także u wybranych innych sprzedawców.

Sugerowane ceny detaliczne:

 • Razer Chroma Addressable RGB Controller: €39.99
 • Razer Base Station V2 Chroma: €79.99
  Razer Base Station V2 Chroma (Mercury/Quartz): €89.99
 • Razer Charging Pad Chroma: €69.99
 • Razer Mouse Bungee V3: €24.99
  Razer Mouse Bungee V3 Chroma: €49.99
 • Razer Mouse Dock Chroma: €59.99

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: