Creative Outlier Air v2 i Outlier Air Sports v2 – bezprzewodowe słuchawki z dotykowymi przyciskami

Creative Outlier Air v2 i Outlier Air Sports v2 – druga edycja prawdziwie bezprzewodowych zestawów słuchawkowych z dotykowymi przyciskami

Outlier Air Sports v2
Outlier Air Sports v2

Creative Technology wprowadza na rynek drugą edycję bezprzewodowych słuchawek Outlier Air v2 i Outlier Air Sports v2.

Reklamy

Creative Outlier Air i Air Sports V2 to całkowicie odświeżona wersja popularnych słuchawek bezprzewodowych, w których zastosowano najlepsze dostępne obecnie technologie. Nowa wersja słuchawek została całkowicie wewnętrznie przebudowana uzyskując nowe funkcje i zachowując standard dźwięku jaki oferował ich poprzednik.

Test Creative Aurvana SE – zanurzysz się w dźwiękach Super X-FI

Nowe słuchawki bezprzewodowe Outlier Air v2 i Outlier Air Sports v2 to modele porównywalne technicznie. Różnica wynika z dodatków poprawiających ergonomię użytkowania. Zestaw słuchawkowy Outlier Air Sports v2 powstał na podstawie uwag przekazanych przez zawodników triathlonu, między innymi aktualnej Mistrzyni Polski w Ironman 70.3 Ewy Komander. W efekcie tej współpracy zestaw Air Sports v2 został wyposażony dodatkowo w najmniejsze gumki douszne aby zwiększyć przedostawanie się do uszu dźwięków z ulicy, zwiększając bezpieczeństwo, umożliwiając bieganie ale również jazdę na rowerze w miejscach publicznych.

Ponadto zestaw zawiera opaskę na nadgarstek z kieszonką, dzięki której można schować słuchaweczki aby się nie zgubiły, lub jedną z nich, kiedy chcemy wygodnie rozmawiać przez telefon. Obie serie łatwo rozróżnić dzięki jaskrawym, pomarańczowym oznakowaniom słuchaweczek i futerału w wersji Sports.

Ulepszone intuicyjne sterownie dotykowe.

Słuchawki zostały wyposażone w intuicyjne przyciski dotykowe, które poprawiły funkcyjność całego zestawu. Teraz wystarczy dotknąć dowolnego przycisku na słuchawce, aby włączyć lub wyłączyć odtwarzanie muzyki, odebrać połączenie lub je zakończyć, czy też skorzystać z funkcji asystenta głosowego, bez konieczności używania telefonu.

34 godziny* pracy zestawu.

W porównaniu do swojego starszego brata, druga wersja bezprzewodowych słuchawek Creative Outlier Air Sports V2, oferuje dłuższą pracę całego zestawu na jednym ładowaniu. Obecnie to już do 34 godziny. Same słuchawki mogą wytrzymać do 12 godzin umiarkowanej pracy. Kolejne 22 godzin pracy uzyskamy kiedy skorzystamy z futerału, który jest przy okazji „powerbankiem” dla tych słuchawek. W zestawie znajdziemy kabel ładujący typu USB-C.

* Przy umiarkowanym poziomie głośności. Faktyczny czas pracy na baterii zależy od ustawień użytkowania oraz warunków środowiskowych.

Creative Outlier Air v2 i Outlier Air Sports v2

Certyfikat IPX5.

W słuchawkach zastosowano wysokiej jakości materiały, które zabezpieczają urządzenie przed negatywnym w skutkach działaniem potu, pyłów i wilgoci.

Jakość połączeń.

Dzięki wbudowanym wielokierunkowym mikrofonom z technologią Qualcomm® cVc™ 8.0, każda wkładka douszna Outlier Air Sports V2 odbiera głos, jednocześnie izolując dźwięki z tła, zapewniając lepszą jakość połączeń i wyraźniejszą komunikację głosową. Czułość mikrofonów przy 1kHz to 42dBV/Pa a pasmo przenoszenia wynosi 100-10000Hz.

Jakość dźwięku.

Za jakość dźwięku odpowiadają specjalnie zaprojektowane przetworniki grafenowe o średnicy 5,6mm i paśmie przenoszenia 20Hz do 20kHz. Za transmisję przesyłania sygnału audio  za pośrednictwem połączenia Bluetooth 5.0 odpowiadają kodeki SBC / aptX / AAC. Dla optymalizacji i poprawy jakości dźwięku w zestawie znajdziemy trzy rodzaje silikonowych wkładek dousznych w rozmiarach S,M,L.

Recenzja Creative Outlier Air – słuchawki dla aktywnych

Zintegrowana technologia Super X-Fi.

Zestaw słuchawkowy Creative Outlier Air Sports V2 zostaje wyposażony w opatentowaną technologię Super X-Fi Ready*. Owa technologia ma za zadanie odwzorować dźwięk płynący z wysokiej klasy systemu wielogłośnikowego i dostarczyć go bezpośrednio do uszu użytkownika. Korzystając z aplikacji SXFI App dostajemy możliwość ustawienia słuchawek pod własne upodobania dźwiękowe. Wystarczy skorzystać z wbudowanego equalizera, który posiada gotowe presety, lub skorzystać z ustawień manualnych. Aplikacja SXFI to również dedykowany odtwarzacz dla słuchawek, który obsługuje technologię Super X-Fi dla treści zmagazynowanych lokalnie w urządzeniu.

* Nie obsługuje treści strumieniowych innych firm, takich jak Netflix, YouTube i Spotify

Recenzja Creative T100 – głośniki, które obudziły stare radio

Wirtualni asystenci głosowi.

W nowej wersji słuchawek zaimplementowano obsługę Siri i Google Assistant*.

*Ta funkcja wymaga połączenia Bluetooth z telefonem z systemem iOS lub Android i połączeniem internetowym. Nie jest ona dostępna w trybie odtwarzania/dzwonienia.

Dla aktywnych.

Słuchawki są tak skonstruowane i zaprojektowane by utrzymywać się w kanale słuchowym podczas intensywnych treningów. Waga jednej słuchawki to jedynie 6 gram. W wersji Creative Outlier Air Sports V2 dostajemy pokrowiec na słuchawki postaci opaski na rękę.

 Specyfikacja techniczna:

Kolor produktu:

 • Futerał: Midnight Metallic Blue
 • Słuchawki: Midnight Metallic Blue

Wersja Bluetooth:

 • Bluetooth 5.0
 • Zasięg działania bezprzewodowego do 10 m

Interfejs ładowania:

 • USB Type-C (ładowanie)
 • Czas ładowania słuchawek 2 do 3 godzin

Wymiary (dł. × szer. × wys.):

 • Wkładka douszna: 34 x 15 x 18 mm
 • Obudowa akumulatora: 82 x 44 x 27 mm

Waga:

 • Wkładki douszne: 6 g
 • Futerał ładujący: 60 g

Inne:

 • Obsługa funkcji asystenta głosowego Siri i Asystent Google
 • Stopień ochrony IP: IPX5

Gwarancja:

 • Dwuletnia ograniczona gwarancja na sprzęt

*Na podstawie umiarkowanego poziomu głośności. Faktyczny czas pracy akumulatora zależy od ustawień użytkowania oraz warunków otoczenia.

 

Cena i dostępność.

 • Słuchawki Creative Outlier Air Sports V2 kosztują 399zł

Kupisz je w sklepie pl.creative.com, a wkrótce w najlepszych polskich sklepach.

 • Słuchawki Creative Outlier Air V2 kosztują 349zł

Kupisz je w sklepie pl.creative.com

źródło: Creative

One thought on “Creative Outlier Air v2 i Outlier Air Sports v2 – bezprzewodowe słuchawki z dotykowymi przyciskami

 • 16 listopada 2020 o 14:15
  Permalink

  Recenzja przyjemna – modele fajnie się prezentują. Ja przyznam się, że długo miałem obawy co do używania TWS-ów do sportu, bałem się ze mi wypadną i je zgubię. Jakiś czas temu przekonałem się do Philipsów TAST702BK, duże znaczenie miała dla mnie ich funkcja czyszczenia UV.
  Teraz nie wyobrażam sobie powrotu do klasycznych, nausznych modeli. W TWS-ach ćwiczy się o wiele wygodniej 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: