Nokia dostarcza bezpieczne i aktualne oprogramowanie

Nokia ponownie liderem rankingu aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń smartfonów

Nokia

W nawiązaniu do opublikowanych wyników raportu Counterpoint (https://www.counterpointresearch.com/nokia-phones-lead-trust-rankings-based-on-software-security-updates-build-quality/) dotyczącego rankingu liderów aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń smartfonów, HMD Global przesła wypowiedź Adama Fergusona, Global Head of Proposition, Partner and Product Marketing w firmie HMD Global, która jest producentem smartfonów Nokia.

Reklamy

Na samym początku naszej podróży – kiedy prezentowaliśmy pierwsze smartfony w 2017 roku – obiecaliśmy, że doświadczenie korzystania z urządzeń Nokia będzie płynne, bezpieczne i zawsze aktualne. To dlatego jesteśmy zaangażowani w dostarczanie comiesięcznych aktualizacji pakietów bezpieczeństwa przez trzy lata i systemu operacyjnego przez dwa lata, pozwalając użytkownikom wyciągnąć ze smartfonów Nokia jeszcze więcej jeszcze dłużej. Drugi rok z rzędu badania przygotowane przez branżowe autorytety potwierdzają nasze oddanie w zapewnianiu coraz lepszych wrażeń z korzystania z naszych urządzeń – aby smartfony Nokia dostarczały bezpieczne, niezawodne oprogramowanie, na którym można polegać.

Niedawno świętowaliśmy naszą tysięczną aktualizację oprogramowania na wszystkich smartfonach Nokia i czekamy na tysiąc kolejnych. Ogłosiliśmy również zakończenie aktualizacji naszego portfolio urządzeń działających na Android 10 i nakreśliliśmy harmonogram aktualizacji do Android 11. Wyjątkowe doświadczenia są naszą siłą napędową, więc pracujemy z całych sił, aby zapewnić dostarczanie wszystkich aktualizacji tak, aby Twój telefon Nokia działał nawet jeszcze lepiej niż w dniu, w którym go kupiłeś – powiedział Adam Ferguson, Global Head of Proposition, Partner and Product Marketing HMD Global.

źródło: HMD Global

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: