E-Mka Twoje Zakupy – wspiera handel w czasie lockdownu

E-Mka Twoje Zakupy – bezpłatna aplikacja wspiera handel w czasie lockdownu

E-Mka Twoje Zakupy

E-Mka Twoje Zakupy – bezpłatna aplikacja, dostępna na Google Play i AppStore, która pojawiła się na rynku w kwietniu br. w odpowiedzi na pierwszy lockdown wywołany przez pandemię koronawirusa, uzyskała nowe funkcjonalności ułatwiające robienie zakupów w tradycyjnych sklepach na zasadzie „zamów i odbierz”. Obecnie, mogą jej używać klienci i lokalne sklepy, również te, które nie korzystają z ofert promocyjnych w ramach systemu M/platform, dla którego e-Mka była dedykowana.

Test Samsung AIR Purifier AX47 – stylowy oczyszczacz powietrza

Wobec drugiej fali pandemii postanowiliśmy, że udostępnimy nasze rozwiązanie wszystkim chętnym. Aby korzystać z „zamów i odbierz”, wystarczy smartfon. Pierwotnie e-Mka Twoje Zakupy była przeznaczona wyłącznie dla użytkowników M/platform. Zmiana decyzji jest podyktowana społeczną odpowiedzialnością w wymagających czasach pandemii. Jednocześnie, tym podmiotom, które są zrzeszone w naszej platformie usługowej, udostępniamy szereg dodatkowych funkcjonalności i atrakcyjne promocje od producentów uczestniczących w programie – powiedział Tomasz Jasinkiewicz, wiceprezes Comp Platforma Usług, operatora M/platform.

Nie wychodząc z domu, za pomocą list zakupowych czy dostępnych promocji, wystarczy przesłać swoje zamówienie do najbliższego sklepu korzystającego z e-Mki, które następnie można odebrać samodzielnie lub może zrobić to osoba robiąca zakupy dla seniorów.

Test Samsung Galaxy Watch 3 – smartwatch niemalże kompletny

Umożliwienie dokonywania zakupów w bezpieczniejszej formie w okresie pandemii przy obostrzeniach ograniczających liczbę kupujących w sklepie z jednej strony wspiera lokalnych przedsiębiorców, z drugiej znacząco redukuje możliwość zakażenia zarówno wśród kupujących, jak i personelu, którego zaangażowanie w obecnej sytuacji jest szczególnie istotne.

Aplikacja jest na tyle intuicyjna, że nie stanowi problemu nawet dla osób mniej zaawansowanych technologicznie i można ją pobrać z dedykowanej strony https://emkatwojezakupy.pl/zamow/, na której również można zapoznać się z jej szczegółowym opisem.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: