Lampa sterylizująca UV-C do walki z wirusami w Biedronce

Huslog UV-C – na rynku pojawiło się nowe, ciekawe urządzenie do walki z wirusami

Huslog UV-C

Na rynku pojawiło się nowe, ciekawe urządzenie do walki z wirusami od marki Huslog. Mowa o Akumulatorowej lampie sterylizującą UV-C polecanej do dezynfekcji powierzchni pojazdów, ubrań i akcesoriów. Produkt dostępny jest w sklepach sieci Biedronka do 7 listopada br. w dobrej cenie 99 zł.

Czy sterylizator UV nada się do dezynfekcji smartfona – sprawdziliśmy?

Wirusy i zarazki stanowią zwiększone ryzyko chorób, zwłaszcza dla osób starszych, z chorobami współtowarzyszącymi i osłabionym układem odpornościowym. Jednym z dostępnych rozwiązań pozwalających zmniejszyć ryzyko zarażenia jest właśnie wykorzystanie lamp sterylizujących UV-C.

Akumulatorowa lampa UV-C Huslog o mocy 2,5 W to najnowszy produkt tej marki. Emitowane przez nią promieniowanie UV-C dezaktywuje bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje, gdy tylko powyższe znajdują się w zasięgu jej działania. Warto dodać, że lampy sterylizujące UV-C są najmocniejszym rodzajem urządzeń, które mają niwelować wirusy i bakterie znajdujące się w pomieszczeniu (na rynku dostępne są również słabsze: UV-A i UV-B).

Lampa Huslog wyposażona jest w akumulator Li-ion i jest odpowiednia do powierzchni 2 m^2. Jest bezprzewodowa, a ładuje się ją za pomocą kabla USB. Ogromnym atutem tego urządzenia jest automatyczne wyłączanie się po skończonym cyklu świecenia oraz zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem lampki.

Należy również wspomnieć o wydajności urządzenia – Akumulatorowa lampa sterylizująca UV-C na jednym cyklu działania może świecić nawet do 30 minut. W tym czasie może dezynfekować różne powierzchnie: wnętrze auta, biurko, buty, maseczki, telefon, ubrania, sprzęt komputerowy, na których osadzają się wirusy emitowane podczas kaszlu lub mówienia. Częsta sterylizacja przedmiotów codziennego użytku w znaczący sposób zmniejsza ryzyko przenoszenia wirusów i zarazków.

Test Samsung AIR Purifier AX47 – stylowy oczyszczacz powietrza
Warto zwrócić uwagę również na stylistykę urządzenia. Wygląd lampy jest nowoczesny, a jednocześnie uniwersalny, dzięki czemu z powodzeniem dopasuje się do wnętrz utrzymanych w różnych stylach. Jej kompaktowy rozmiar oraz ergonomiczny kształt znacznie wpływają na komfortowe używanie i transportowanie. Urządzenie jest lekkie i wygodne.

Sharp Ultimate Air UA-PE30E-WB-by oczyszczać powietrze w trakcie snu

Urządzenie przeszło pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej TUV, uzyskując certyfikat. Akumulatorowa lampa sterylizująca UV-C marki Huslog dostępna jest w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 99 zł/zestaw.

Produkt od firmy mPTech oferowany jest od 26 października do 7 listopada br. lub do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: