Canon PIXMA TS7450 – wydajność przede wszystkim

Canon serii PIXMA TS7450 – uzupełnieniem każdego domowego środowiska pracy.

Canon PIXMA TS7450

Urządzenia PIXMA TS7450 obsługują szeroką gamę niestandardowych nośników (przy użyciu tylnego podajnika papieru), przez co są świetnym kompanem kreatywnych aktywności i zabaw w domu. Z pomocą urządzenia możemy drukować zdjęcia bez obramowania, tworzyć spersonalizowane etykiety, a nawet wykonywać nadruki na tkaniny.

Test Epson EcoTank L3156-drukowanie bez wkładów atramentowych

Seria PIXMA TS7450 jest również zgodna z Creative Park firmy Canon – bezpłatną platformą z tysiącami kreatywnych wzorów i szablonów do samodzielnego składania, które potrafią zainspirować całą rodzinę do wspólnych aktywności DIY.

Inteligentne i proste

Od intuicyjnej konfiguracji po łatwość codziennego użytkowania – nowa seria drukarek jest wyjątkowo intuicyjna zarówno podczas pierwszej instalacji, jak i w codziennej obsłudze. Funkcja „Easy Set-Up” skraca czas potrzebny od wyjęcia z pudełka do pierwszego wydruku, a bezpośrednie połączenie za pomocą zeskanowanego QR kodu oznacza, że ​​ każdy nowy użytkownik może natychmiast połączyć się z drukarką za pomocą smartfona.

Test Brother MFC-L6900DW-wielofunkcyjne urządzenie laserowe do biur

W celu zoptymalizowania codziennej obsługi i podniesienia wydajności, nowe modele wyposażono w 1,44-calowy wyświetlacz OLED oraz nowy pasek stanu LED. Wszystko po to, aby użytkownicy mogli szybko sprawdzić stan drukowania, wykryć błędy lub stwierdzić potrzebę wymiany wkładów z atramentem.

Łączność

Dzięki kompatybilności z popularnymi aplikacjami oraz urządzeniami mobilnymi, użytkownicy drukarek PIXMA TS7450 mogą bezpośrednio drukować z urządzeń z systemami Mac, iOS lub Android. Drukowanie ze smartfonów i tabletów możliwe jest także poprzez Apple AirPrint i Mopria, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Niezwykle prosta jest także łączność z usługami w chmurze – dzięki PIXMA Cloud Link (dostępna za pośrednictwem aplikacji Canon Print), mamy dostęp do dokumentów bezpośrednio z usług takich jak Dysk Google, Evernote czy Dropbox, a także Google Classroom, dzięki czemu zyskujemy natychmiastowy dostęp do materiałów i dokumentów szkolnych w czasie np. zdalnej nauki.

Obsługa komunikacji głosowej i kompatybilność z Amazon Alexa i Google Assistant to dodatkowe usprawnienia dla szybszej i łatwiejszej komunikacji z urządzeniem – za pomocą komend głosowych możemy m.in. rozpocząć drukowanie lub sprawdzić aktualny status urządzenia. Dostępna jest także nowa funkcja PIXMA Chat Print, pozwalająca drukować m.in. zdjęcia bezpośrednio z aplikacji Facebook Messenger.

Canon PIXMA TS7450 (w kolorze czarnym) i Canon PIXMA TS7451 (w kolorze białym) będą dostępne w sprzedaży od listopada 2020 w sugerowanej cenie detalicznej 379 zł.

Więcej informacji na temat Canon PIXMA TS7450 można znaleźć na stronie: Tutaj

 

 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: