T-Mobile Happy Fridays – voucher 100 zł na smartfony

Od jutra klienci T-Mobile będą mogli kupić nowoczesne smartfony ze zniżką w wysokości 100 zł.

100 zł

Piątek za pasem, a to oznacza, że przed nami kolejna odsłona akcji Happy Fridays. Tym razem przygotowano prezent, który ucieszy osoby, planujące wymianę lub zakup nowego telefonu. Od jutra klienci T-Mobile będą mogli kupić nowoczesne smartfony ze zniżką w wysokości 100 zł. Rabat można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub wysyłając SMS-a o treści „HF” na numer 80800.

Test Motorola Moto G9 Plus – jest całkiem niezły

Rabat w wysokości 100 zł na to urządzenie dostępny będzie w abonamencie na 24 miesiące dla nowej umowy w taryfie S, M, L. Zniżkę na telefon zrealizować można w dowolnym kanale sprzedaży: naszym sklepie internetowym http://www.t-mobile.pl/, w punktach stacjonarnych oraz na infolinii.

Jak odebrać voucher?
Osoby zainteresowane dokonaniem zakupu ze zniżką mogą odebrać rabat w aplikacji Mój T Mobile lub wysłać SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800, w wiadomości zwrotnej otrzymując kod rabatowy. Opcja ta będzie dostępna od piątku 30 października do niedzieli 1 listopada do końca dnia.

Test Samsung Galaxy Z Fold2 5G – to naprawdę klasa premium

Aby skorzystać z rabatu, wystarczy wejść na stronę www.t-mobile.pl, wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt, plan taryfowy, a następnie wpisać kod rabatowy. W przypadku zakupu urządzenia w punktach stacjonarnych wystarczy podać kod rabatowy sprzedawcy. Co ważne, urządzenia, których cena wyjściowa wynosi 100 zł lub mniej, kwota po obniżce będzie wynosić 0,05 zł. Rabat należy wykorzystać do 3 listopada do końca dnia.

Więcej informacji o akcji Happy Fridays znajdziecie na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/prezenty-od-t-mobile.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: