Samsung Week z wyjątkowymi prezentami

Samsung Week – specjalnie dla fanów nowych technologii, do 1 listopada wybrane urządzenia Samsung są w atrakcyjnych ofertach

Samsung Week

Specjalnie dla fanów nowych technologii, do 1 listopada wybrane urządzenia Samsung Galaxy oferowane są w obniżonych cenach, atrakcyjnych ofertach ze zwrotem nawet 800 PLN oraz w zestawach z wyjątkowymi prezentami.

Nawet do 800 PLN zwrotu za zakup smartfonu

Test Samsung Galaxy Z Fold2 5G – to naprawdę klasa premium

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z promocji Samsung Week w zależności od zakupionego produktu otrzymają zwrot części kwoty wydanej na smartfon lub tablet. Wysokość zwrotu zależy od wybranego modelu. 800 PLN zwrotu można uzyskać przy zakupie Galaxy Note20 Ultra 5G i Galaxy S20 Ultra 5G. Na 600 PLN zwrotu mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na zakup modeli Galaxy Note20 i Note20 5G, Galaxy S20+ i Galaxy S20+ 5G oraz Galaxy Tab S7 i Tab S7+, Natomiast za zakup telefonu Galaxy S20 400 zł. Przy zakupie Galaxy A51, A51 5G oraz A71 otrzymać można 300 PLN zwrotu.

Test Samsung Galaxy Watch 3 – smartwatch niemalże kompletny

Wyjątkowe ceny na wyjątkowe produkty Galaxy

W ramach Samsung Week obniżono ceny na wybrane produkty. W nowych atrakcyjnych cenach można nabyć tablety Galaxy Tab A7 Lite oraz Galaxy Tab A7 Wi-Fi, smartfon Galaxy A41, zegarek Galaxy Watch Active czy słuchawki Galaxy Buds.

Test Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G – żadnych kompromisów

Galaxy – spraw sobie prezent

Z kolei klienci, którzy preferują wartość dodaną mogą liczyć na wyjątkowe prezenty. Decydując się na zakup Galaxy Z Flip 5G lub w prezencie otrzymujemy słuchawki Galaxy Buds+, a przy zakupie Galaxy Z Fold2 słuchawki Galaxy Buds Live. 3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate[1] oraz kontroler MOGA XP5-X+ to prezent dla tych, którzy zdecydują się na zakup Galaxy S20 FE. Kupujący Galaxy Watch Active2 mogą liczyć na opaskę Galaxy Fit2.

Test Samsung Galaxy A71 – by cieszyć się muzyką i zdjęciami, ale ta cena?

Oferty promocyjne w ramach Samsung Week obowiązują do 1.11.2020 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania z oferty dostępne są na stronie www.samsung.com/pl/offer/samsung-week/.

źródło: Samsung

[1] Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników Xbox Game Pass Ultimate. Aktywacja usługi możliwa wyłącznie do 02.03.2021 r. Po upływie darmowego okresu próbnego, naliczana jest standardowa opłata miesięczna 54,99 zł. Tytuły oraz ich liczba różnią się w czasie i w zależności od kraju. Szczegóły oraz informacje na temat rejestracji w usłudze dostępne na stronie producenta.

One thought on “Samsung Week z wyjątkowymi prezentami

  • 31 października 2020 o 18:10
    Permalink

    ja już mam samsunga kupowałam niedawno w me ale może może jakies akcesoria

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: