Cyfrowy Polsat – świąteczna oferta telewizji na święta

Rusza świąteczna promocja Cyfrowego Polsatu – na start pełna oferta TV przez 3 miesiące bez opłat, proste pakietyy, swoboda wyboru oraz nowoczesne dekodery.

Test Huawei Sound X – efektowna mała kolumna

W dostępnej od dzisiaj świątecznej promocji Cyfrowego Polsatu klienci, którzy wybiorą pakiet M lub L, otrzymają pełną ofertę, m.in. z kanałami HBO, Eleven Sports i Polsat Sport Premium, przez 3 miesiące bez opłat.

Wśród propozycji znalazły się proste pakiety, a w nich ulubione kanały, swoboda wyboru oraz nowoczesne dekodery i funkcje pozwalające oglądać TV na własnych zasadach.

Dodatkowo – mobilna aplikacja Cyfrowy Polsat GO, a w niej tysiące programów i filmów na życzenie bez reklam, dzięki którym spędzony razem czas będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Recenzja Creative T100 – głośniki, które obudziły stare radio

Nowa oferta telewizji na święta

Jak co roku, na Gwiazdkę Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się wybrać pakiet M lub L – pełna oferta wszystkich kanałów przez 3 miesiące bez opłat, w tym kanały HBO, Eleven Sports i Polsat Sport Premium.

W pakiecie M, w cenie 30 zł/mies., znalazły się:

 • Dostęp do ulubionych kanałów: Polsat Sport, Eurosport, Discovery Channel, TVN24, Polsat Cafe, TVN Turbo, TLC, Polsat Film, Animal Planet, TVP Seriale oraz wielu innych;
 • W promocji w umowie na 24 miesiące:
  • 3 kanały dziecięce: Nickelodeon, Nick Jr oraz Nicktoons;
  • 2 kanały filmowe premium: Cinemax i Cinemax 2;
 • Przez cały okres trwania umowy brak opłat za:
  • CatchUP – możliwość odtwarzania wybranych programów nawet do 7 dni od ich emisji;
  • ON THE GO – mobilny dostęp do kanałów w aplikacji Cyfrowy Polsat GO;
 • Na start pełna oferta – wszystkie kanały – przez 3 miesiąc bez opłat!

Oferta telewizji satelitarnej i kablowej IPTV to również:

 • 3 pakiety podstawowe: S – 20 zł, M – 30 zł, L – 60 zł;
 • 9 pakietów dodatkowych na czas określony lub nieokreślony;
 • Pełna swoboda w kreowaniu oferty – do dowolnego pakietu podstawowego można dobrać wybrany pakiet dodatkowy (wyjątkiem jest pakiet Ekstraklasa);
 • Multiroom HD – od 10 zł/mies.;
 • Nowoczesne dekodery EVOBOX – dostępne już od 1 zł – z dostępem do wyjątkowych funkcji na wybranych programach: TimeShift – zatrzymuj i przewijaj do 3h, reStart – oglądaj od początku do 3h, CatchUP – oglądaj programy nawet do 7 dni po ich emisji.

Świąteczne propozycje z kanałami premium

W świątecznej ofercie nie zabrakło również gotowych propozycji z filmowymi i sportowymi kanałami premium, które w tym magicznym czasie cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. W pakietach za 60, 80 i 120 zł można znaleźć zarówno najlepsze filmy i seriale z kanałów HBO, jak i najatrakcyjniejsze rozgrywki, turnieje i wydarzenia sportowe z kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Ponadto, wraz z tymi pakietami klient otrzyma: dodatkowe kanały w promocji na 24 miesiące oraz przez całą umowę usługi CatchUP i ON THE GO bez opłat, a także pełną ofertę przez 3 miesiące bez opłat!

 Święta w smartDOM

2 listopada także w największym w Polsce programie oferującym usługi łączone dla domu i rodziny – smartDOM, pojawią się świąteczne promocje. Klienci Cyfrowego Polsatu korzystający z oferty telewizji satelitarnej lub kablowej, którzy nie posiadają jeszcze numeru komórkowego na abonament w Plusie, będą mogli go dokupić lub przenieść swój obecny numer do Plusa i dzięki temu zyskać świąteczny rabat nawet 50%! W cenie 25zł/mies. (cena po rabacie smartDOM): nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz aż 12 GB internetu co miesiąc. W gwiazdkowej ofercie klient będzie mógł również zdecydować się na abonament za 50 zł (po rabacie smartDOM) z paczką aż 72 GB na każdy miesiąc.

źródło: Cyfrowy Polsat

One thought on “Cyfrowy Polsat – świąteczna oferta telewizji na święta

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: