NaviExpert – zupełnie nowa mapa

Do sklepu Google Play trafiła niedawno najnowsza wersja 12.01. NaviExpert, czyli szybciej i prościej – nowy widok mapy

NaviExpert

Do sklepu Google Play trafiła niedawno najnowsza wersja 12.01. NaviExpert a wraz z nią… zupełnie nowa mapa. Dzięki niej korzystanie z aplikacji jest łatwiejsze, szybsze i bardziej intuicyjne.

Test myPhone Up i Up Smart – klasyka i feature phone + konkurs

Co dokładnie się zmieniło?

Przeglądanie mapy

  • Nowa mapa to przede wszystkim szybsze i płynniejsze przeglądanie okolicy. Mapę możecie obracać w dowolnym kierunku. Jeżeli chcecie wrócić do początkowego widoku mapy zorientowanej na północ – wystarczy kliknąć w przycisk strzałki północy, który znajdziecie w prawym górnym rogu ekranu.
  • Kolejna nowość to widok 3D, który jest teraz dostępny nie tylko w trybie nawigacji, ale także przy przeglądaniu mapy. Widok można przełączyć za pomocą dwustopniowego przycisku, który odpowiada za lokalizowanie Waszej pozycji (ikona po prawej stronie, nad ikoną korków).

Widok 3D i przycisk północ

Informacje na mapie

  • Zmieniliśmy także umiejscowienie podpisów ulic, które teraz znajdziecie wzdłuż dróg. Po mocniejszym przybliżeniu znajdziecie tam także numerację budynków, czyli coś, na co wielu z Was czekało.

Numeracja budynków i podpisy wzdłuż ulic

  • Dodatkowo wszelkie remontowane odcinki oznaczyliśmy biało-czerwoną linią, natomiast fragmenty dróg w budowie – linią szarą. Te, tylko z pozoru niuanse, z pewnością pozwolą Wam jeszcze dokładniej zaplanować podróż oraz lepiej zrozumieć proponowaną przez samą nawigację trasę rekomendowaną.

Remontowane odcinki

Drogi w budowie

Nowy widok mapy znajdziecie w zakładce Mapa, a już niedługo w widoku nawigacji.

źródło: NaviExpert

 

One thought on “NaviExpert – zupełnie nowa mapa

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: