Philips PicoPix – multimedialna mobilność w domu

Philips PicoPix – multimedialna mobilność w domowym zaciszu. Spytacie ile to wszystko kosztuje?

Philips PicoPix
Philips PicoPix micro

Zmieniliśmy już czas na zimowy, zmrok zapada szybciej, a galopująca pandemia sprawia, że znów stopniowo przechodzimy na zdalny tryb pracy, a nasze pociechy ponownie doświadczają zdalnego nauczania. Oznacza to dla nas wszystkich więcej czasu spędzanego z domownikami na małej przestrzeni. Marka Philips Projection wychodzi naprzeciw potrzebie domowej elastyczności za sprawą multimedialnych projektorów z serii PicoPix.

Stacjonarne wrogiem mobilnego

Większość z nas zna z autopsji kłótnie o pilota, gdy tata chce oglądać mecz, mama serial, a dzieci bajkę. Telewizor w każdym pokoju, to oczywiście jedno z rozwiązań rodzinnego „kryzysu”, niemniej nie każde gospodarstwo domowe może sobie na to pozwolić ze względu na ograniczoną przestrzeń. Zaś ciągłe przenoszenie ciężkiego telewizora z salonu do sypialni czy dziecięcego pokoju, to rozwiązanie męczące i mało praktyczne.

Projektory LED z serii Philips PicoPix to kompaktowych rozmiarów, leciutkie urządzenia służące do wyświetlania obrazu nawet w jakości Full HD na 120 calach. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi możemy postawić projektor gdziekolwiek i całkowicie bez kabli i zasilania oglądać obraz na ścianie, suficie czy gdziekolwiek podpowie nam fantazja. Oglądajmy multimedialne treści z serwisów VOD takich jak Netflix czy CDA Premium, YouTube, bezpośrednio z przeglądarki, z karty SD czy po HDMI z notebooka. Każdy projektor posiada wewnętrzne głośniki, a w modelu Max otrzymujemy w zestawie mini statyw zwiększający komfort użytkowania projektora.

Mobilne projektory Philips w dystrybucji KONTEL

Spytacie ile to wszystko kosztuje?

Biorąc pod uwagę fakt, że projektory z serii PicoPix łączą w sobie funkcje rozrywkowe i biznesowe, inwestycja w zakup takiego urządzenia nie jest dużym kosztem, szczególnie dla Twojej firmy. Projektor z łatwością zabierzemy do innego pokoju czy doraźnego biura jeśli pracujemy nadal w trybie stacjonarnym lub hybrydowym i z powodzeniem zastąpi monitor. Możemy pojechać z nim do kontrahenta, aby wyświetlić prezentację. Możemy zabrać go w delegację, do hotelu i w każde miejsce, w którym potrzebujemy mieć dostęp do świata wideo-rozrywki i treści związanych z wykonywanym zawodem. Również na dworze czy w parku pozwoli w bezpiecznej odległości od siebie podziwiać razem obrazy i filmy z komórki.

Urządzenia Philips TV – Sound ze wsparciem dla DTS Play-Fi

Sprawdź ceny zakupu multimedialnych projektorów Philips w sklepach biorących udział w promocji Pokoloruj jesień z CDA i Philips. Do 15 listopada na kupujących czeka miła niespodzianka – dostęp do ponad 8000 filmów i innych treści Premium na cda.pl nawet na 3 miesiące!

źródło: KONTEL

2 komentarze do “Philips PicoPix – multimedialna mobilność w domu

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: