Xbox Series X|S – globalny livestream 10 listopada br.

Microsoft zaprasza na globalny livestream z okazji premiery Xbox Series X|S, który odbędzie 10 listopada br. o godzinie 20:00 naszego czasu na platformach oraz YouTube, Twitch oraz Facebook Gaming.

Zachęcamy Was, wszystkich graczy bez względu na doświadczenie i poziom zaawansowania, do wspólnego świętowania. Dołączcie do gry, wraz z zespołem Xboxa, swoimi ulubionymi twórcami oraz naszymi partnerami. Zachęcamy również do zajrzenia za kulisy nowych generacji gier, a także posłuchania historii ich twórców.

Mamy nadzieję, że nasza transmisja na żywo świetnie wpisze się w Wasze plany tego dnia. W jej trakcie odbędą się gameplay’e z twórcami, zatytułowane „Let’s Play”. Zaprezentujemy także najciekawsze fragmenty z lokalnych premier oraz wykorzystamy ogromne zainteresowanie gamingiem, by zebrać fundusze na szczytne cele. Obiecujemy, że będzie to wyłącznie czas dobrej zabawy i świętowania premier wyjątkowych gier. Będzie nam niezmiernie było, gdy spędzicie ten czas wraz z nami. – zachęca Organizator

3 komentarze do “Xbox Series X|S – globalny livestream 10 listopada br.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: