Play – zniżka 10 zł w moBiLET

Abonenci ofert Play oraz Red Bull MOBILE mogą do końca listopada skorzystać ze specjalnej zniżki. Każdy nowy użytkownik korzystający z metody płatności „Płać z komórką” może kupić pierwszy bilet parkingowy lub komunikacji miejskiej nawet 10 zł taniej. Usługa działa w ponad 100 miastach w Polsce.

Play, moBiLET

Do skorzystania z oferty niezbędna jest aplikacja moBiLET (dostępna w Google Play, App Store i AppGallery), następnie należy:

 1. Założyć w niej konto i aktywować metodę płatności „Płać z komórką”.
 2. Wybrać bilet parkingowy lub bilet na przejazd.
 3. Zaakceptować cenę biletu wyświetloną na ekranie.

Zniżka za pierwszy bilet zostanie naliczona na rachunku Play i potwierdzona SMS-em:

 • jeżeli cena biletu jest równa bądź niższa niż 10 zł – na fakturze za abonament zobaczysz cenę biletu w wysokości 1 grosz;
 • jeżeli cena biletu jest wyższa niż 10 zł – na fakturze za abonament zobaczysz cenę biletu pomniejszoną o 10 zł.

Huawei Mate 40 Pro i Mate 40 Pro+ – super foto- i wideograficzne funkcje

To szybki, bezpieczny i wygodny sposób na korzystanie z parkingów czy komunikacji miejskiej a historia transakcji jest widoczna także w Play24. Szczegóły na temat promocji znajdują się na dedykowanej stronie.

One thought on “Play – zniżka 10 zł w moBiLET

 • 17 listopada 2020 o 17:20
  Permalink

  A koszty dodatkowe ile wynoszą? Pytam o to ile kosztuje standardowo bez żadnych ulg itp jedna godzina parkowania bez wykorzystania PLAY, a ile z wykorzystaniem PLAY. Dla wykorzystania efektu skali proszę też o informację o tym ile kosztuje 300 h parkowania bez aplikacji PLAY, a ile z PLAY.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: