Nest Bank – dołącza do Huawei AppGallery

Aplikacja Nest Banku dołączyła do Huawei AppGallery. Jest to szósta aplikacja bankowa dostępna w AppGallery, która docelowo zostanie zintegrowana z Huawei Mobile Services.

Nest Bank

Aplikacja Nest Banku w Huawei AppGallery jest na razie dostępna dla urządzeń Huawei korzystających z Google Mobile Services. Kolejnym etapem będzie jej pełna integracja z Huawei Mobile Services, dzięki czemu aplikacja stanie się dostępna dla użytkowników najnowszych urządzeń w portfolio marki, takich jak najnowsze smartfony z serii Mate 40, w tym Mate 40 Pro, telefony z serii P40 oraz Y – Y6p i Y5p, smartfony z serii Mate 30, a także innowacyjny, składany smartfon Mate Xs. O HMS oparte są także najnowsze tablety Huawei – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Test Huawei P smart 2021 – 4 aparaty i niedrogi, czy warto?

– Portfolio aplikacji bankowych w AppGallery rośnie. Pracujemy nad pełną integracją aplikacji Nest Banku z HMS, aby użytkownicy naszych najnowszych urządzeń, w tym flagowego smartfona Mate 40 Pro, mogli korzystać ze wszystkich funkcjonalności oferowanych przez aplikację – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

W Nest Banku koncentrujemy się na dostarczaniu klientom rozwiązań cyfrowych, które ułatwiają korzystanie z bankowości w pełni online. Chcemy ułatwiać codzienne korzystanie z naszej aplikacji dostosowując ją do najpopularniejszych systemów. Dlatego wspólnie z Huawei udostępniliśmy naszą aplikację w AppGallery i pracujmy nad tym, aby zintegrować ją z Huawei Mobile Services  – mówi Łukasz Gajewski, Dyrektor Biura Bankowości Internetowej i Mobilnej w Nest Banku.

Test Huawei MatePad T10s – niedrogi tablet dla całej rodziny

Nest Bank koncentruje się na obsłudze mikro i małych firm oraz klientów indywidualnych dostarczając im nowoczesne rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu i codzienne korzystanie z finansów. Działalności biznesowej banku przyświeca idea „banku bliskiego ludziom”, takiego, który jest „cyfrowym opiekunem” firmowych i rodzinnych finansów. Nest Bank stawia na innowacyjne rozwiązania – jako jeden z pierwszych umożliwił zakładanie konta przez wideo rozmowę z konsultantem.  Klienci banku mogą korzystać z BLIK oraz z najpopularniejszych płatności mobilnych. Więcej informacji o banku: www.nestbank.pl

Do tej pory do AppGallery dołączyły aplikacje mBanku, Pekao S.A., Idea Banku oraz w pełni zintegrowana z HMS aplikacja banku PKO BP. W sklepie znajduje się już ponad 1000 polskich aplikacji, a w skali globalnej jest ich już ponad 96 tysięcy. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery, powstała dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL, na której można znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: