SelfMaker – stacja dezynfekująca wspiera społeczności lokalne

SelfMaker, Polska firma technologiczna z Łodzi, włączyła się w walkę z pandemią i wspiera społeczności lokalne.

SelfMaker

Na potrzeby różnych instytucji oraz WOŚP przekazała łącznie 18 w pełni automatycznych stacji dezynfekujących – SelfClean.

Urządzenia do dezynfekcji trafiło między innymi do Fundacji FONIS z Wrocławia, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego, Domu Dziecka nr 9 w Łodzi oraz Medical Magnus Clinic w Łodzi. SelfMaker zareagował również w trakcie „pierwszej” fali COVID-19 przekazując 12 sztuk SelfClean’ów na potrzeby WOŚP, które fundacja rozdysponowała zgodnie z bieżącymi potrzebami poszczególnych instytucji.

Zdajemy sobie sprawę z tego w jak trudnej sytuacji znajdują się szpitale i przychodnie oraz instytucje takie, jak domy dziecka. Regularna dezynfekcja dłoni jest jednym z głównych elementów ograniczających rozprzestrzenianie wirusa, a obdarowane przez nas placówki są miejscami podwyższonego ryzyka. Wiemy, że każde wsparcie jest niezmiernie ważne, dlatego postanowiliśmy przekazać na rzecz łódzkich instytucji nasze produkty, które realnie wpływają na poprawę bezpieczeństwa w tych placówkach – Marek Wieteska, prezes zarządu SelfMaker

Czy sterylizator UV nada się do dezynfekcji smartfona – sprawdziliśmy?

Od 1 lipca bieżącego roku trwają prace przy rozbudowie Ruchomej szopki. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem 24 grudnia 2020 roku będziecie mogli zobaczyć efekt finalny kilku miesięcy pracy. W trosce o bezpieczeństwo odwiedzających kaplicę św. Sebastiana w kościele NMP na Piasku pozyskaliśmy specjalistyczny sprzęt do dezynfekcji rąk .Dziękujemy serdecznie firmie Selfmaker , która przekazała nam kiosk SelfClean w formie darowizny. Cieszymy się, że są firmy takie jak Selfmaker, które bezinteresownie wspierają organizacje pożytku publicznego. – Małgorzata Królewicz-Głód z Fundacji FONIS

Jeszcze do niedawna, kiedy zawody sportowe odbywały się z udziałem kibiców, firma SelfMaker nieodpłatnie udostępniała swoje stacje dezynfekujące na potrzeby tych wydarzeń, zapewniając bezpieczeństwo uczestnikom, między innymi podczas łódzkiego Ultrapark Weekendu czy Finału Mistrzostw Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-osobowej.
SelfClean to kiosk zautomatyzowany dezynfekujący, który pozwala na bezdotykową i bezpieczną dezynfekcję rąk – dozowanie płynu uruchamiane jest bezdotykowo czujnikiem zbliżeniowym. Z urządzeń wyprodukowanych przez SelfMaker można skorzystać w wielu miejscach w Polsce, na przykład centrach handlowych oraz na lotniskach i w urzędach w Hiszpanii.
źródło: SelfMaker

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: