SoDA łączy siły z Clutch

Z początkiem listopada 2020 r. Organizacja Pracodawców Usług IT (Software Development Association Poland – SoDA) rozpoczęła oficjalne partnerstwo z portalem Clutch.co. Dzięki tej współpracy zarówno SoDA, jak i ponad 100 software house’ów znajdzie się w prestiżowym rankingu firm z branży IT na całym świecie.

SoDA

“Cieszymy się, że udało nam się pozyskać tak rozpoznawalnego, globalnego partnera biznesowego jakim jest Clutch. Zależy nam na tym, żeby firmy zrzeszone w SoDA mogły pokazać się swoim potencjalnym klientom jako wiarygodni wykonawcy, prezentując swoje portfolio, a także zebrane opinie i recenzje.

Test Microsoft Surface Book 3 – odłączany 2 w 1 laptop

W ramach tej współpracy na naszej stronie powstał dedykowany katalog ponad 100  firm członkowskich SoDA. Taka baza posłuży wszystkim interesariuszom, instytucjom państwowym czy samorządowym, poszukującym informacji o firmach IT. Wierzymy, że to rozwiązanie zwiększy zainteresowanie polskimi software house’ami oraz ułatwi podejmowanie decyzji i dobór partnerów biznesowych” – mówi Bartosz Majewski, Founding Member & President w SoDA.

Zobacz Katalog Firm IT SoDA

Dostęp do katalogu jest bezpłatny. Dodatkowo, członkowie SoDA otrzymają niezbędne instrukcje i wartościowe wskazówki jak najskuteczniej korzystać z narzędzia stworzonego przy współpracy z Clutch. Część z nich zaprezentowała Eleonora Israele (Senior Growth Operations Manager w Clutch.co) podczas otwartego webinaru, który odbył się w środę, 4. listopada, o godz. 15.00.

“Jestem naprawdę podekscytowany, mogąc ogłosić, że Clutch rozpoczyna współpracę z SoDA – jednym z wiodących stowarzyszeń IT w Europie. Partnerstwo obejmować będzie katalog firm (SoDA Directory) zrzeszonych w SoDA, który zostanie zamieszczony na stronie SoDA. To narzędzie nie tylko wzmocni współpracę między członkami SoDA, ale również zapewni im możliwość nawiązania kontaktów z nabywcami usług IT, którzy chcą zatrudnić firmę taką jak ich” – komentuje Mike Beares, Founder & CEO w Clutch.co.

Clutch jest wiodącą platformą ocen i recenzji dla dostawców usług IT, marketingowych i biznesowych. Każdego miesiąca z platformy Clutch korzysta ponad pół miliona kupujących i sprzedających usługi, a w skali roku baza użytkowników rośnie o ponad połowę. Firma Clutch została uznana przez Inc. Magazine za jedną z 500 najszybciej rozwijających się firm w USA i została umieszczona na liście 50 najlepszych startupów przez LinkedIn.

źródło: SoDA

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: