Vasco Translator M3 – premiera najnowszego tłumacza mowy

Vasco Translator M3 – najnowszy tłumacz elektroniczny z innowacyjnymi funkcjami. To godny następca bestsellerowego Vasco Mini 2

Vasco Translator M3

Vasco Translator M3 jest niezawodny i niezwykle precyzyjny. Co więcej, zaskakuje nowym  wyglądem, unikatowymi funkcjami oraz jeszcze szerszym wyborem języków.
Tłumacze elektroniczne Vasco Electronics to wybór klientów z całego świata. Użytkownicy niejednokrotnie nagradzali markę i jej produkty. Kultowy poprzednik Vasco Translatora M3 – Vasco Mini 2 – zdobył pierwsze miejsce podczas GSMA 2020 Global Mobile Award (GLOMO). Translatory Vasco cenione są na całym świecie za najlepszą wymowę. Wysoka jakość jest zasługą użycia aż 6 silników tłumaczeniowych, które dobierane są tak, by w wybranej parze językowej, dokładność tłumaczenia przekraczała 96%.
Vasco Translator M3 zapewnia najwyższą jakość tłumaczeń, oferując:
  • Ponad 70 języków – z ich użyciem można z łatwością porozumieć się nawet z 90% ziemskiej populacji,
  • Darmowy Internet do tłumaczeń w prawie 200 krajach – bez limitów i bez dodatkowych kosztów, na zawsze. To jedyna taka oferta na rynku. Vasco Translator M3 pozwala na nieograniczoną liczbę tłumaczeń, bez narażenia na dodatkowe koszty związane np. z opłatami roamingowymi.
  • 96% dokładność wykonywanych tłumaczeń oraz naturalnie brzmiąca wymowa – używając Vasco Translatora M3 brzmisz jak native speaker. Możesz także uczyć się języków, ćwicząc przy tym swój akcent.
  • Nowoczesny design i szeroka gama kolorystyczna – pozwalają cieszyć się Vasco Translatorem M3 w ulubionym kolorze i stylu.

Test Samsung Galaxy S20 Fan Edition 5G – innowacje w przystępnej cenie

Unikatowe funkcje:
  • tłumacz rozmów telefonicznych (TranslaCall) – jedyny i pierwszy na świecie tłumacz rozmów telefonicznych,
  • ​tłumacz foto – pozwala zrozumieć dowolny drukowany tekst, nakładając tłumaczenie na zeskanowany obraz,
  • tłumacz konferencyjny (MultiTalk) – umożliwia wielojęzykowe tłumaczenia dla grup nawet 100 osób,
  • funkcja zapisywania i udostępniania – zapewnia dostęp do archiwum tłumaczeń w dowolnym miejscu i czasie z opcją wysłania ich e-mailem.

Unikalny i innowacyjny! Jedyny na rynku tłumacz rozmów telefonicznych.

Vasco Translator M3 to urządzenie klasy premium, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Łączy w sobie zaawansowane funkcje, które ułatwiają wielojęzykową komunikację. Oferuje płynne tłumaczenie mowy oraz rozwiązania do tej pory niespotykane na rynku translatorów. Jednym z nich jest tłumacz rozmów telefonicznych. Aplikacja TranslaCall zapewnia płynne, dwustronne tłumaczenie połączeń w ponad 40 językach. Jedyne co trzeba zrobić, to wybrać odpowiednią funkcję, położyć urządzenie obok smartfona, włączyć tryb głośnomówiący i wykonać połączenie. Od teraz w prosty sposób można rozmawiać z ludźmi na całym świecie. Bez konieczności nauki języków obcych. To bardzo przydatne rozwiązanie, szczególnie w dobie pandemii koronawirusa, kiedy koniecznie stało się prowadzenie spotkań biznesowych na odległość.
Vasco Translator M3 oferuje także aplikację MultiTalk, która dedykowana jest uczestnikom międzynarodowych konferencji oraz spotkań, w których uczestniczą osoby władające różnymi językami. Umożliwia ona tłumaczenie wypowiedzi i rozmów na wiele języków równocześnie. W spotkaniu może brać udział aż 100 osób. Każda z nich otrzyma tłumaczenie w wybranym przez siebie języku. Funkcja doskonale sprawdzi się także w konferencjach online. Nowy Vasco Translator M3 wyposażony jest także w Tłumacz foto. Wbudowany aparat pozwala na tłumaczenie drukowanych treści takich jak ogłoszenia, menu czy rozkłady jazdy. Funkcja zapisywania i udostępniania pozwala archiwizować wykonane tłumaczenia w pamięci urządzenia lub wygodnie przesyłać ich zapis na dowolny adres e-mail.

Naszym celem, od początku działalności firmy, było zbliżanie do siebie ludzi, bez względu na to gdzie się znajdują i w jakim języku mówią. Cieszymy się, że udało nam się stworzyć translator na miarę XXI wieku. Vasco Translator M3 wyznacza trendy i kierunki rozwoju tej branży. Aby sprostać najbardziej wymagającym potrzebom, opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania. To nasi Klienci inspirują nas do ciągłego udoskonalania urządzeń i wprowadzania funkcji, które usprawniają wielojęzykową komunikację. Na rynku tłumaczy jesteśmy obecni już od kilkunastu lat. Nie boimy się głośno powiedzieć, że Vasco Translator M3 to najlepszy tłumacz mowy. Zdajemy sobie sprawę, że dla naszych Klientów liczy się niezawodność oraz precyzja w działaniu – dlatego urządzenia od Vasco Electronics dają im gwarancję najwyższej jakości”. – Maciej Góralski, CEO i założyciel Vasco Electronics

Rynek tłumaczeń

Elektroniczny tłumacz mowy to urządzenie, które skutecznie niweluje bariery komunikacyjne wynikające z nieznajomości języków obcych. To rozwiązanie idealne dla osób, które prowadzą działalność biznesową za granicą, pracują na emigracji lub chcą utrzymywać kontakt z przyjaciółmi spoza kraju. Translatory stwarzają możliwość praktycznej nauki języków obcych i poszerzają horyzonty. To pomoc chętnie wybierana przez biznesmenów, podróżników, imigrantów, studentów i służby porządkowe. W dobie pandemii koronawirusa znacząco przyczyniają się także do utrzymania międzynarodowych kontaktów. Z sukcesem wykorzystywane są przez sektor medyczny, administrację oraz służby bezpieczeństwa. Ich zastosowanie przyczynia się do szybszej diagnostyki oraz precyzyjnego udzielania pomocy, zarówno w kwestii świadczenia opieki zdrowotnej, jak i wsparcia administracyjnego.

Globalny zasięg

Vasco Electronics to światowy lider branży tłumaczy elektronicznych. Dbałość o szczegóły i wysoką jakość produktów doceniły już setki tysięcy użytkowników na całym świecie. Obecnie marka prowadzi aktywne działania na 19 rynkach. Firma posiada 80% udziałów w europejskim rynku tłumaczy elektronicznych, co daje jej pozycję lidera sprzedaży translatorów na Starym Kontynencie.Urządzenia Vasco Electronics używane są nawet w najbardziej egzotycznych zakątkach świata, takich jak Madagaskar, Grenlandia, Tahiti, Jamajka, Guam czy Nowa Kaledonia. Z translatorów Vasco korzystają zarówno osoby prywatne, jak i globalne koncerny.
Od 5 listopada Vasco Translator M3 dostępny jest w przedsprzedaży. Do każdego zakupu marka dołącza prezent – wygodny PowerBox – czyli sygnowany przez Vasco Electronics zestaw niezbędnych akcesoriów takich jak powerbank, ładowarki UE i  US oraz ładowarka samochodowa. Przedsprzedaż trwa przez dwa tygodnie. Więcej szczegółów na stronie internetowej marki www.vasco-electronics.pl

One thought on “Vasco Translator M3 – premiera najnowszego tłumacza mowy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: