OPPO A15 – potrójna kamera AI, 6,52″ i ColorOS 7.2

OPPO wprowadza na polski rynek najnowszy budżetowy smartfon – OPPO A15 który w zupełności wystarczy, do codziennej rozrywki i komunikacji. Wyposażony w potrójny, wspierany AI, aparat i ekran 6,52”, OPPO A15 pozwala uchwycić wyraźne i ostre zdjęcia, a następnie wyświetlać je na dużym wyświetlaczu. Gdy dodać do tego mocną baterię i możliwość łatwej rozbudowy pamięci, OPPO A15 mamy zapewnioną  łączność bez zakłóceń.

 

OPPO A15
OPPO A15

 

Potrójny aparat AI i upiększanie AI

Test OPPO Reno4 Pro 5G – inspirujące rozwiązania, nowe możliwości

Z pomocą OPPO A15 możesz pięknie uchwycić ludzi lub świat wokół siebie dzięki potrójnemu aparatowi wspieranemu sztuczną inteligencją: główny 13 MP do zbliżeń, 2MP obiektyw makro pozwalający na fotografowanie z odległości nawet 4 cm i do pomiaru głębi ostrości, oraz jeszcze jeden 2MP aparat pozwalający na uzyskanie naturalnego efektu bokeh.

OPPO A15 obsługuje także tryb HDR, który pozwala na wykonywanie zdjęć w słabym oświetleniu lub pod światło. Opcja Portretu Bokeh tworzy naturalne tło bokeh umożliwia też zastosowanie któregoś z sześciu unikalnych filtrów portretowych i uzyskać bardziej kreatywny efekt. Połączenie olśniewającego koloru i rozpoznawania sceny AI, dało efekt Ulepszenia sceny AI, które oferuje 21 różnych stylów krajobrazów i sceniczy. Dodatkowo zoptymalizowane filtry przednie i tylne oferują 15 niepowtarzalnych filtrów fotograficznych i 10 żywych filtrów wideo.

Test OPPO Watch – smartwatch z Google Pay

Przedni aparat OPPO A15 o rozdzielczości 5 MP pozwala uwydatnić Twoje naturalne piękno. Łatwa korekta niedoskonałości również wspierana AI oferuje zróżnicowane możliwości, dostosowane do odcienia skóry i rysów twarzy, rozpoznając płeć, wiek i pochodzenie etnicznego.

OPPO A15
OPPO A15

Duży ekran 6,52 cala w połączeniu z eleganckim wyglądem

 OPPO A15 wyposażony jest w duży 6,52-calowy ekran HD+ (1600 x 720) z wcięciem w kształcie kropli wody, który zajmuje aż 89% frontu urządzenia. Ekran – klasycznie dla OPPO – jest również wyposażony w funkcje chroniące wzrok, w tym filtry wspomagające komfort oczu, które skutecznie odfiltrowywać szkodliwe niebieskie światło i zmniejszać zmęczenie oczu. Dodatkowo zaimplementowane zostały funkcje wspierające widoczność w ostrym słońcu a dzięki sztucznej inteligencji jasność wyświetlacza dostosowuje się samoczynnie, ucząc się preferencji i nawyków użytkownika.

Test Huawei P smart 2021 – 4 aparaty i niedrogi, czy warto?

Smukła na 7,9 mm zakrzywiona obudowa smartfonu, poprawia chwyt, a powłoka 3D dzięki satynowej fakturze zapewnia elegancki wygląd.

Duża bateria 4230 mAh o wydajności, której możesz zaufać

OPPO A15 jest wyposażony w pamięć RAM 2GB do szybkiego przetwarzania i wewnętrznej pamięci o pojemności 32 GB którą można rozszerzyć aż do 256GB. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P35 zapewnia efektywne i niezawodne działanie, a dodatkowo nie obciąża nadmiernie baterii. Dodatkowo funkcja optymalizacji i defragmentacji pamięci sprawia, że nawet po dłuższym użytkowaniu, smartfon nie straci nic ze swojej pierwotnej sprawności.

Zasilany dużym ogniwem 4230 mAh OPPO A15, działa przez cały dzień bez konieczności ładowania. Tryb Super oszczędzania baterii daje dodatkową swobodę i nawet jeśli bateria jest na wyczerpaniu, można będzie zarezerwować taksówkę lub zadzwonić do rodziny. Łatwe odblokowanie OPPO A15 palcem lub odczytem twarzy możliwe jest zarówno dzięki tylnemu czytnikowi linii papilarnych, jak i AI Face Unlock.

 Test Xiaomi Redmi Note 9 Pro – najmocniejszy z serii 

Najnowszy ColorOS 7.2

 OPPO A15 jest wyposażony w najnowszy ColorOS 7.2 i zestaw wygodnych funkcji. Tryb ciemny łatwe dokonywanie zrzutu ekranu gestem, opcja ściągnięcia ikon i obsługi jedną ręką czy przydatny Inteligentny pasek boczny – wspomagają  produktywność, zapewniają łatwą i przyjemną obsługę.

OPPO A15 dostępny jest aktualnie w ofercie operatora Orange, w najbliższym czasie trafi również do cenników T-Mobile.

W Polsce dostępna jest wersja 2+32 GB w kolorze czarnym.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 599 zł.

źródło: Orange

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: