Play i CD PROJEKT RED łączą siły

Play rozpoczyna współpracę z CD PROJEKT RED.

Nadchodzącej premierze gry Cyberpunk 2077 będą towarzyszyć liczne atrakcje przygotowane przez Play z myślą o fanach gry i nie tylko. Pierwszą z nich jest konkurs, a w nim do wygrania… własny mural na jednej z warszawskich kamienic!

CD PROJEKT RED

#PlayCyberpunk2077

Play przez najbliższy czas będzie promował grę Cyberpunk 2077 wraz z CD PROJEKT RED. Operator wspólnie z polskim studiem tworzącym i wydającym gry wideo przygotował szereg niespodzianek, które będą ogłaszane w najbliższym czasie. Pierwszą z nich jest niecodzienny konkurs, który rozpoczął się w piątek, 6 listopada i potrwa do 23 listopada.
Najlepszy fanart stanie się muralem

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu fanartu przedstawiającego markę Play w świecie z gry Cyberpunk 2077. Zwycięska praca zostanie przeniesiona w formie muralu na ścianę kamienicy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie. Aby wziąć udział w konkursie, należy opublikować swoją pracę na profilu na Instagramie, oznaczyć w poście @play_polska i dodać hasztagi #PlayCyberpunk2077 oraz #TeamPlay💜. Co ważne, praca musi być wykonana techniką cyfrową. Szczegółowe informacje o konkursie są dostępne w Regulaminie oraz wyróżnionej relacji na profilu Play na Instagramie. Wyniki zostaną ogłoszone 26 listopada, ale wcześniej Play skontaktuje się ze zwycięzcami w wiadomości prywatnej.

Test Huawei Mate 40 Pro – potwór fotografii mobilnej

Przypomnijmy, że premiera gry Cyberpunk 2077 będzie miała miejsce 10 grudnia. Konkurs trwa natomiast do 23 listopada. Za komunikację akcji odpowiada MediaCom Beyond Advertising i agencja Plej, a za realizację muralu Good Looking Studio.

Relacja wyróżniona na IG ze szczegółami konkursu: https://www.instagram.com/stories/highlights/17874337066990434/
Post konkursowy: https://www.instagram.com/p/CHQWdFCBmXt/
Regulamin: https://promocje.plej.pl/p4/Regulamin%20PlayCyberpunk.pdf

O studiu CD PROJEKT RED

Powstałe w 2002 roku studio CD PROJEKT RED tworzy i wydaje gry wideo na komputery osobiste oraz konsole najnowszej generacji. Flagowymi tytułami studia są seria gier o Wiedźminie, Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana, a także Cyberpunk 2077 — najnowsza gra role-playing studia. Razem z platformą cyfrowej dystrybucji GOG.COM, CD PROJEKT RED jest częścią Grupy Kapitałowej CD PROJEKT. CD PROJEKT S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (ISIN: PLOPTTC00011).

O grze Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 to gra role-playing rozgrywająca się w tętniącym życiem i technologią otwartym świecie wzmocnionych cybernetycznie ulicznych wojowników, groźnych netrunnerów i błyskotliwych korpohakerów. Gracze wcielają się w postać V — cyberpunka stawiającego pierwsze kroki w najniebezpieczniejszym mieście przyszłości. Opowieść V oraz rozbudowane misje poboczne zaoferują dziesiątki godzin rozgrywki pełnej skomplikowanych moralnie wyborów. Ich konsekwencje wpłyną na przyszłość V oraz bohaterów, których spotka na swojej drodze. Akcja gry Cyberpunk 2077 — zdobywczyni ponad 200 nagród — umiejscowiona jest w uniwersum klasycznego systemu fabularnego Cyberpunk 2020.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: