TP-Link Tapo C310 – kamera do monitoringu zewnętrznego

TP-Link Tapo C310 – kamera do monitoringu zewnętrznego

TP-Link Tapo C310
TP-Link Tapo C310

TP-Link uzupełnia ofertę kamer z serii Tapo o model C310 przeznaczony do monitoringu zewnętrznego. Tapo C310 to nowoczesne podejście do problemu bezpieczeństwa własnej posiadłości.

Nowa kamera od TP-Link to świetne rozwiązanie dla osób, które często spędzają czas poza domem i cenią sobie bezpieczeństwo. Technologia zastosowana w Tapo C310 gwarantuje stałą i wysoką jakość monitoringu, a intuicyjna konfiguracja bez problemu pozwoli na samodzielną instalację systemu kamer nawet najmniej zaawansowanym technicznie użytkownikom.

Kamerę TP-Link wyposażono w matrycę 3 Mpx, która umożliwia nagrywanie wideo o rozdzielczości 1296p (Full HD). Taka konfiguracja gwarantuje niezwykłą ostrość i jakość obrazu, co umożliwia rozpoznawanie zarejestrowanych postaci, nawet gdy znajdują się w dużej odległości od kamery. Ponadto, Tapo C310 zostało wyposażone w tryb nocny z nagrywaniem w podczerwieni 850 nm oraz automatycznym filtrem przełączania barwy przy słabym oświetleniu. Dzięki temu urządzenie wykryje każdy ruch nawet w całkowitej ciemności. Nagrania z kamery można zapisywać na karcie microSD. Tapo C310 obsługuje karty o pojemności do 128 GB, co pozwala na przechowywanie aż 384 godzin (16 dni) zarejestrowanego materiału.

Test Realme 7 i Realme 7 Pro – który wybrać?

Ważnym atutem kamery jest wbudowany czujnik ruchu, który wyśle powiadomienie na telefon za każdym razem, gdy wykryje aktywność. Ponadto urządzenie posiadawbudowany alarm dźwiękowy i świetlny, pozwalający skutecznie odstraszyć każdego intruza. Tapo C310 oferuje także dwukierunkową transmisję audio, czyli możliwość rozmowy przez urządzenie. Jeśli kurier zapuka do drzwi, można go poprosić
o zostawienie paczki przed drzwiami.

C310 wyróżnia się wśród innych modeli z serii Tapo – jest to jedyna kamera zewnętrzna. Posiada wodo i pyłoszczelną obudowę klasy IP66 i może pracować nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych od -20°C do 45°C. W zestawie montażowym znajdują się wodoodporne mocowania kabli i uszczelki.

Test Samsung Galaxy S20 Fan Edition 5G – innowacje w przystępnej cenie

Urządzenie obsługiwane jest za pomocą aplikacji Tapo dostępnej na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android. Aplikacja poprzez chmurę umożliwia dostęp do monitoringu i wszystkich funkcji kamery z dowolnego miejsca na świecie. Pozwala także na podgląd obrazu z nawet 32 kamer jednocześnie oraz zarządzanie innymi urządzeniami do inteligentnego domu z serii TP-Link Tapo. Kamerą można również sterować głosem za pośrednictwem Asystenta Google lub Amazon Alexa.

Dzięki zgodności ze standardem ONVIF, Tapo C310 można również skonfigurować z zewnętrznym oprogramowaniem do obsługi monitoringu. Pierwsza konfiguracja kamery jest niezwykle prosta. Do  urządzenia dołączony jest kompletny zestaw montażowy, a aplikacja sama prowadzi użytkownika przez proces konfiguracji.

Test Plantronics Savi W8210 – zwiększy komfort naszej pracy

Produkt jest już dostępny w sprzedaży w cenie około 250zł i został objęty 24-miesięczną gwarancją.

Więcej informacji na temat Tapo C310 dostępnych jest na stronie internetowej.

źródło: TP-Link

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: