X-FEST – już jutro rozpoczyna Święto gamingu

X-FEST już za jutro – 10 listopada br. – wraz z premierą Xbox Series X|S rozpocznie się nowa era gamingu.

Tego dnia również rozpocznie się X-FEST – jedyne w swoim rodzaju dziesięciodniowe wirtualne święto, stworzone z myślą o polskiej społeczności gamingowej. Wydarzenie wypełnione będzie po brzegi tym, co najlepsze: gameplay’ami najnowszych tytułów, historiami legendarnych serii czy wywiadami z twórcami gier oraz czołowymi polskimi YouTuberami. A to tylko początek atrakcji!

I przygotuj się na jazdę trzymanki. Ta rekomendacja to nie przesada, ponieważ od jutra nic już nie będzie takie samo. Na półki sklepowe trafią Xbox Series X oraz S, a gracze na całym świecie rozpoczną przygodę z nowym wymiarem gamingu. By uczcić to wydarzenie Microsoft przygotował prawdziwe Dionizje społeczności graczy: X-FEST. Każdego dnia, między 10 a 19 listopada, od godz. 18.00 na kanale YouTube Xbox Polska startować będzie stream, na którym obejrzeć będzie można wywiady z deweloperami gier, jak People Can Fly czy 11 BIT STUDIO, poznać historie cenionych tytułów, m.in.: Wiedźmina, Minecrafta czy Forzy Horizon, czy spotkać się na ekranie z takimi znamienitościami polskiego YouTube’a, jak Rezigiusz, Poczyciwy Krzychu, Murcix, Jacob czy Wrapster. Co zaprezentują twórcy? To pozostaje jeszcze słodką tajemnicą… STAY TUNED.

Test Motorola Moto G9 Play – pod każdym względem spełnia oczekiwania

Finałem każdego dnia X-FESTu będzie prezentacja gameplaya w najlepsze i najnowsze tytuły, m.in.: Watch Dogs: Legion, Assassin’s Creed Valhalla, DIRT 5, Gears Tactics czy Destiny 2: Beoynd Light.

Zgarnij swojego Xbox Series X i nie tylko

Widzowie X-FESTu będą mogli zmierzyć się w konkursie o konsolę nowej generacji Xbox Series X. Każdego dnia w losowym momencie w trakcie transmisji na ekranie pojawi się easter egg: animowany pad do Xboxa. Zadaniem uczestników będzie wykonanie zrzutu z ekranu tego momentu i przesłanie go na adres: xfest@gethero.pl oraz uzasadnienie dlaczego to oni powinni otrzymać ów sprzęt. Warto wykazać się kreatywnością, ponieważ wyróżniające się odpowiedzi zostaną nagrodzone dodatkowymi nagrodami od CD PROJEKT RED GEAR, Ubisoft, Koch Media, Bungie.

Ponadto, codziennie, przez 10 dni trwania wydarzenia, na czacie streamu na YouTube w losowym momencie zadane zostanie pytanie konkursowe, w którym do wygrania jest trzymiesięczny dostęp do Xbox Games Pass Ultimate.

Recenzja Creative T100 – głośniki, które obudziły stare radio

Z kolei dla fanów motoryzacji czeka 7 dni intensywnej jazdy w turnieju Forza Motorsport 7, gdzie do wygrania będą subskrypcje Xbox Games Pass Ultimate – 12, 6 i 3 miesięczne, odpowiednio za 1,2 i 3 miejsce. Turniej odbędzie się miedzy 10 a 17 listopada. Jego pierwsza faza, konkurs czasów, potrwa do 15.11 i wyłoni czterech finalistów 2 etapu. Więcej szczegółów na temat wyzwania znaleźć można na fanpage’u FB Xbox Polska.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: