Epson EpiqVision – nowe projektory laserowe dla domu

Nowa seria projektorów EpiqVision stworzona z myślą o rozrywce na wielkim ekranie

Epson EpiqVision

Firma Epson zaprezentowała dwa nowe, eleganckie mini projektory laserowe (EF-11 oraz EF-12), a także dwa nowe projektory laserowe typu smart (EH-LS300B oraz EH-LS300W). Nowe projektory dołączają do modeli EF-100 i EH-LS500, tworząc serię „EpiqVision”, nową rodzinę projektorów i mini projektorów laserowych marki Epson. Model EH-LS300 oraz zapowiedziany wcześniej EH-LS500 tworzą linię EpiqVision Ultra, podczas gdy produkty z sygnaturą EF składają się na linię EpiqVision Mini. Nowe projektory zapewniają wciągającą rozrywkę na wielkim ekranie w domu w przystępnej cenie, którą przez 10 lat bezproblemowo i bez konieczności napraw będzie mogła cieszyć się¹ cała rodzina, co czyni z nich alternatywę dla tradycyjnych telewizorów.

W sytuacji, gdy ludzie spędzają w domu więcej czasu, niż kiedykolwiek wcześniej, te najnowsze, pięknie zaprojektowane projektory oferują klientom wachlarz elastycznych i prostych w obsłudze rozwiązań z zakresu rozrywki na wielkim ekranie. Dzięki inteligentnej łączności oraz wysokiej jakości laserowemu światłu mamy doskonały powód, by rozważyć wymianę telewizora na projektor. – Andrzej Bieniek, Business Account Manager w Epson Europe

Najmniejsze projektory laserowe 3LCD firmy Epson — EF-11 oraz EF-12 — oferują doznania z wielkiego ekranu, którą można z łatwością przenosić z pokoju do pokoju, ustawiając w najmniejszych nawet pomieszczeniach bez potrzeby posiadania ekranu. Nowe modele są idealne do szeregu różnych zastosowań, w tym nocnych seansów z rodziną, gier, prezentacji zdjęć, a nawet oglądania wydarzeń sportowych. Ich kompaktowy rozmiar oraz niewielka waga pozwalają cieszyć się nimi wszystkim członkom rodziny, przenosić je do innego pomieszczenia, a nawet zabrać na zewnątrz dzięki laserowemu źródłu światła, które dostarcza żywy i dynamiczny obraz.

Epson — EF-11 oraz EF-12
Epson — EF-11 oraz EF-12

Model EF-12 pozwala użytkownikom po raz pierwszy w projektorach Epson doświadczyć dźwięku w technologii YAMAHA, gdyż może działać jako samodzielny inteligentny głośnik. Dodatkowo dzięki Android TV TMprojektor oferuje tysiące filmów, seriali i gier w serwisach Google Play, YouTube oraz wielu innych popularnych aplikacjach.² Co więcej, za sprawą wbudowanego adaptera Chromecast użytkownicy mogą przesyłać swoje ulubione aplikacje rozrywkowe bezpośrednio na wielki ekran z urządzenia z systemem Android lub iOS, komputera Windows lub Mac albo Chromebooka.³ Jest to inteligentne rozwiązanie dla każdego domu.

Wyszukiwanie głosowe oraz spersonalizowane rekomendacje są możliwe dzięki Asystentowi Google 4. Użytkownicy mogą błyskawicznie uzyskać dostęp do rozrywki, otrzymać odpowiedzi na pytania oraz sterować urządzeniami w swoim domu, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na przyjemności.

Obraz może być wyświetlany gdziekolwiek, na podłogę lub sufit — oferując jeszcze większą elastyczność.

Model EF-11 — zaprojektowany z myślą o osobach ceniących styl — mierzy jedynie 18 cm na najdłuższej krawędzi, co pozwala go bezproblemowo wkomponować w dowolne pomieszczenie. Wyświetla obraz niemalże na każdej powierzchni, nie wymaga więc dodatkowego ekranu. Projektor EF-11 umożliwia wyświetlanie treści z telefonu, tabletu lub jakiegokolwiek inteligentnego urządzenia dzięki wbudowanej aplikacji Miracast.

EH-LS300
EH-LS300

Model EH-LS300, dostępny w kolorze białym lub czarnym, nawet znajdując się w niewielkiej odległości od ściany jest w stanie wyświetlić obraz o przekątnej do 120”. Podobnie jak model EF-12, ma zintegrowany dźwięk w technologii YAMAHA i jest wyposażony w Android TV. Jest to najnowszy inteligentny projektor laserowy FULL HD marki Epson, wyświetlający obraz o przekątnej do 120” w technologii 3LCD o wysokim współczynniku kontrastu, który zapewnia doskonałą ostrość obrazu. Doskonała łączność oraz łatwość instalacji czynią ten projektor najlepszym wyborem dla entuzjastów domowej rozrywki szukających najlepszej opcji do oglądania treści na wielkim ekranie.

Test Epson EH-TW5650 – magia dużego ekranu na kanapie w salonie

EF-11 EF-12 EH-LS300B/W
Obudowa i wykończenia Czarny Czerń i miedź Czerń lub biel
Orientacja projekcji 360 stopni
Laserowe źródło światła 10 lat 10 lat 10 lat
Technologia projekcji 3LCD Tak Tak Tak
Rozmiar ekranu Do 150 cali Do 150 cali Do 120 cali
Wbudowane Android TV z Asystentem Google, Google Play oraz Chromecast Nie Tak Tak
Miracast Tak Nie Nie
Dźwięk Wbudowane dwa głośniki 1,5W Dźwięk stereo YAMAHA 5W z 2 modułami Bluetooth audio Dźwięk stereo YAMAHA 5W z 2 głośnikami niskotonowymi 10W i 1 modułem Bluetooth audio
HDMI ● 1 ● 2 ● 2
Rozdzielczość 1080p 1080p 1080p
Jasność 1000 lumenów 1000 lumenów 3600 lumenów
Korekcja geometrii obrazu Tak Tak Regulacja obrazu w narożnikach ekranu
Żywotność źródła światła (tryb oszczędny/normalny) 10 lat 10 lat 10 lat

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: