Honor 10X Lite – 4x aparat i bateria 5000mAh

Międzynarodowa marka technologiczna HONOR ogłosiła dzisiaj wprowadzenie do sprzedaży na całym świecie telefonu HONOR 10X Lite oraz szereg przedsięwzięć partnerskich, które wykorzystują podstawowe kompetencje urządzeń HONOR w celu wspierania kreatywności i innowacyjności wśród ich użytkowników. HONOR 10X Lite oferuje zachwycający zestaw czterech kamer, 6,67-calowy wyświetlacz z otworem na przednią kamerę i baterią o pojemności aż 5000mAh, która umożliwi użytkownikom maksymalne wykorzystanie potencjału telefonu.

Honor 10X Lite
Honor 10X Lite

W ramach wysiłków na rzecz zaangażowania społeczności kreatywnej, marka HONOR nawiązała współpracę z Wattpad, globalną siecią rozrywki wieloplatformowej i wiodącą platformą do dzielenia się powieściami, aby umożliwić pisarzom dzielenie się swoimi historiami i ambicjami. HONOR współpracuje również z Red Bull Basement, aby zachęcić studentów z całego świata do aktywnego zaangażowania się w rozwój technologii HONOR.

Honor 10X Lite

HONOR 10X Lite – oszałamiający poczwórny aparat i wyjątkowo wytrzymała bateria 5000mAh

HONOR 10X Lite, wyposażony w doskonały zestaw czterech aparatów, potężny 6,67-calowy wyświetlacz z otworem na przednią kamerę, baterię o pojemności 5000 mAh i dużo wolnej pamięci, oferuje szereg atrakcyjnych funkcji, które zapewnią użytkownikom rozrywkę, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny. HONOR 10X Lite oparty na ekosystemie HMS będzie dostępny w trzech kolorach – czarnym (Midnight Black), zielonym (Emerald Green) i wrzosowym (Icelandic Frost). Produkt jest już dostępny w Rosji, natomiast począwszy od dziś będzie można go nabyć na innych rynkach, m.in. we Francji i w Niemczech, po cenie detalicznej 229,9 EUR. Oferty związane z premierą na różnych rynkach obejmują do 30 EUR zniżki lub prezenty w pakiecie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie hihonor.com.

Honor 10X Lite

Program Emerging Writers – inicjatywa mająca na celu pobudzenie kreatywności wśród pisarzy – zarówno amatorów, jak i zawodowców
Smartfon stał się obecnie narzędziem do wyrażania siebie, ucieczki do krainy fantazji i rozwoju zdolności twórczych. Zwłaszcza, gdy telefony takie jak HONOR 10X Lite są wyposażone w szereg przydatnych funkcji, takich jak tryb eBook i tryb wielookienny, które ułatwiają czytanie i realizowanie pomysłów nawet w podróży.

HONOR i Wattpad wspólnie zainicjują program Emerging Writers, w ramach którego poznamy 10 wschodzących i potencjalnych pisarzy z całego świata, zachęcając ich do przedstawiania krótkich opowieści o swoich nadziejach i marzeniach dotyczących życia po okresie lockdownu. Zostaną oni wyposażeni w smartfony 10X Lite i uzyskają możliwość wzięcia udziału w warsztatach pisarskich prowadzonych przez jednego z najbardziej znanych i wpływowych pisarzy na tej platformie (Wattpad Star).

Dodatkowo, marka HONOR połączyła swoje siły z popularnymi aplikacjami rozrywkowymi, zapewniając użytkownikom HONOR 10X Lite jeszcze więcej dobrej zabawy. Nabywcy mogą uzyskać darmową skórkę w popularnej grze akcji StandOff 2, a także wziąć udział w konkursie w aplikacji muzycznej Ultimate Guitar. Kupony zniżkowe w innych popularnych grach będą również dostępne dla każdego klienta, który zdecyduje się na zakup nowego HONOR 10X Lite.

 


HONOR x Red Bull Basement 2020 – umożliwianie młodym twórcom realizowania pozytywnych zmian

Red Bull Basement to otwarte zaproszenie dla studentów-innowatorów z całego świata do wprowadzania pozytywnych zmian przy wykorzystaniu technologii. Jako oficjalny partner Red Bull Basement 2020 w zakresie usług mobilnych i komputerów osobistych, HONOR dąży do tego, aby umożliwić studentom rozwijanie wartościowych pomysłów poprzez dostarczanie zaawansowanych technologii, profesjonalnego doradztwa i kompleksowych zestawów do tworzenia aplikacji.

Tegoroczny konkurs przyciągnął zdumiewającą liczbę 3 865 zgłoszeń od początkujących programistów z całego świata, w tym m.in. z Rosji, Indii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włoch, Hiszpanii, Czech, Grecji, Węgier. Brały one udział w głosowaniu i były recenzowane przez panel ekspertów z różnych środowisk.

Nowatorskie praca „KARTA: Mapa dla studentów” z Rosji otrzymała tytuł HONOR Wildcard: #TeamHONOR. KARTA to wszechstronna aplikacja mapowa, która umożliwia studentom uniwersytetu kontakt z rówieśnikami i otrzymywanie najnowszych informacji o kursach, wydarzeniach i ciekawych ofertach dostępnych w danym obszarze (kampusie, dzielnicy lub całym mieście). Pomysł ten jest realizowany przez Huawei Mobile Services, w pełni otwartą platformę, która proponuje szereg możliwości dla zewnętrznych programistów w zakresie tworzenia i optymalizacji swoich aplikacji.

W następstwie niezwykle korzystnej współpracy z Red Bull Basement w 2019 roku, HONOR wydała na AppGallery również App Audvice, która jest obecnie dostępna dla ponad 700 milionów użytkowników AppGallery. Audvice jest narzędziem do zarządzania wiedzą i korporacyjnej nauki poprzez nagrania audio, opracowanym przez studentów-wynalazców, które ma na celu ułatwienie transferu wiedzy z wykorzystaniem mocy technologii dźwiękowej. W ramach jednej aplikacji Audvice pozwala użytkownikom na łatwe nagrywanie, udostępnianie i słuchanie krótkich nagrań o treściach szkoleniowych, zorganizowanych w postaci list odtwarzania i krótkich utworów. Na dzień dzisiejszy Audvice jest stosowana przez 2 spółki z listy Fortune 500.

Kontynuując starania mające na celu zapewnienie młodym twórcom odpowiednich narzędzi do osiągnięcia sukcesu, w dniu 17 listopada, marka HONOR zorganizuje warsztaty online „Jak stworzyć swoją pierwszą aplikację – klucze do sukcesu”, których celem będzie wspieranie studentów w pogłębianiu ich wiedzy na temat tworzenia aplikacji. Warsztaty będą skoncentrowane na dzieleniu się najlepszymi praktykami „technology-for-good” (wykorzystanie technologii dla dobra ludzi) i pozwolą zagłębić się w HMS Core, pokazując studentom, jak sprzedawać swoje aplikacje użytkownikom.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że połączyliśmy siły z Red Bull Basement, aby zachęcić studentów z całego świata do tworzenia aplikacji, które są motorem pozytywnych zmian. Poprzez twórczą wizję, determinację i ekscytujące pomysły, ci początkujący młodzi programiści są inspiracją nie tylko dla swoich rówieśników w społeczności programistycznej, ale także dla nas wszystkich w HONOR. Poziom tegorocznych zgłoszeń nie miał sobie równych, natomiast KARTA: Mapa dla studentów zaimponowała wszystkim sędziom swoją unikalną koncepcją aplikacji, która gwarantuje poprawę życia w kampusie dla studentów. Mamy nadzieję na bliższą współpracę z tym utalentowanym zespołem na etapie rozwoju i życzymy wszystkim powodzenia w przejściu do następnej rundy Red Bull Basement„, powiedział George Zhao, prezes marki HONOR.

źródło: HONOR

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: