Mudita Pure z nagrodą German Design Award 2021

Telefon Mudita Pure został oficjalnie wymieniony jako zwycięzca German Design Award 2021.

Mudita Pure

Dzięki wyjątkowemu, minimalistycznemu desingowi, inspirowanemu japońskimi i skandynawskimi tradycjami projektowymi, łączącymi estetykę zen z naturą, telefon Mudita Pure został wyróżniony i nagrodzony prestiżową nagrodą German Design Award 2021.

Firma ma zaszczyt ogłosić, że Mudita Pure – pierwszy, polski, telefon z ultra niskim SAR, znalazł się wśród laureatów nagrody German Design Award 2021!

Telefon Mudita Pure otrzymał nagrodę German Design Award 2021 w kategorii “Doskonały Design Produktu – Komputer i Komunikacja” (ang. “Excellent Product Design – Computer and Communication”), przyznawaną przez Niemiecką Radę ds. Wzornictwa. Lista zwycięzców została oficjalnie ogłoszona w tym tygodniu. Nagroda zostanie przekazana podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród w lutym 2021r.

Test Huawei P smart 2021 – 4 aparaty i niedrogi, czy warto?

Jury wydało następujące oświadczenie dotyczące nagrody przyznanej dla Mudita Pure: „Pozornie minimalistyczny i nowoczesny, Mudita Pure jest przyjemnym dla oka telefonem komórkowym, dbający o dobre samopoczucie użytkownika, który bardzo kojarzy się z filozofią zen. Kolor Pebble Grey i harmonizujący wyświetlacz łączą się ze znanymi elementami sterującymi. Funkcjonalność została celowo ograniczona do najistotniejszych usług, a mimo to telefon spełnia wszystkie ważne współczesne potrzeby komunikacyjne”.

German Design Award jest jedną z najbardziej renomowanych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie i cieszy się doskonałą opinią, daleko wykraczającą poza krąg ekspertów. Uczestnictwo w konkursie podkreśla zaangażowanie firm i projektantów w dążeniu do doskonałości.

Nagrody są przyznawane tylko projektom, które reprezentują pionierski wkład w niemiecki i międzynarodowy krajobraz projektowania. Gwarantuje to wysoko cenione, międzynarodowe Jury. German Design Award identyfikuje i prezentuje unikalne trendy w projektowaniu.

Niemiecka Rada ds. Wzornictwa (ang. German Design Council) to jedno z wiodących na świecie centrów kompetencji w zakresie projektowania. Utworzona przez niemiecki parlament i sponsorowana przez niemiecki przemysł, od ponad 60 lat, wspiera firmy we wszystkich kwestiach związanych z rozwojem marek i ich stylistyki.

Test Realme 7 i Realme 7 Pro – który wybrać?

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że projekt naszego telefonu został zauważony i wyróżniony przez tak cenionych specjalistów. German Design Award to jedna z ważniejszych międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa, przyznawana za jedynie najlepsze prace w dziedzinie projektowania produktów i komunikacji. Cieszymy się, że Mudita dołączyła do grona zwycięzców. – mówi Małgorzata Szostak, Head of Design w firmie Mudita

W trakcie prac projektowych nad Mudita Pure, skupialiśmy się przede wszystkim na użyteczności produktu. Inspirowaliśmy się japońskim i skandynwaskim designem. Chcieliśmy stworzyć telefon, który będzie jak najdłużej służył swoim użytkownikom, a jego wygląd będzie niezależny od trendów. German Design Award 2021 jest ogromnym wyróżnieniem i cieszymy się że nasze wartości prezentowane w tym telefonie zostały docenione przez grono ekspertów, jednak nadal najważniejsza dla nas jest zadowolenie użytkowników Mudita Pure.

Test myPhone Up i Up Smart – klasyka i feature phone + konkurs

Więcej o designie telefonu można przeczytać na oficjalnej stronie, poświęconej projektowi. Telefon Mudita Pure można zamówić na stronie produktu.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: