T-Mobile – świąteczny MIX BOX ze smartfonami i gadżetami

T-Mobile wspiera świętego Mikołaja i magię świąt ofertą atrakcyjnych MIX BOX-ów ze smartfonami i gadżetami

MIX BOX

Znajdź swój świąteczny MIX BOX

Czy to przed świętami, czy w ich trakcie każdy działa w swoim rytmie, dlatego w tym roku postawiliśmy na zestawy muzyczne. W pierwszym MIX BOX-ie nasi klienci znajdują smartfon Xiaomi Redmi 9AT ze słuchawkami bluetooth Xiaomi za 1 zł w miesięcznym doładowaniu 50 zł. W ramach oferty klient może korzystać z rozmów, SMS-ów i MMS-ów bez limitów, pakietu 9 GB oraz oglądać wideo bez zużycia gigabajtów.

Test Plantronics Savi W8210 – zwiększy komfort naszej pracy

Drugi świąteczny MIX BOX zawiera smartfon LG K22 wraz z głośnikiem bluetooth LG, a w trzecim wariancie przygotowaliśmy smartfon Nokia 2.3 oraz bidon. Te dwa zestawy są dostępne w cenie 1 zł w doładowaniu miesięcznym 40 zł, na które składają się nielimitowane SMS-y i MMS-y, nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, 400 minut do wszystkich oraz 6 GB internetu.

Kampania się rozkręca
Drugiej odsłonie kampanii świątecznej towarzyszy 30-sekundowy spot reklamowy. Pokazuje on pracę świętego Mikołaja przy przygotowaniu prezentów od kuchni, która za sprawą MIX BOX-a nabiera odpowiedniego rytmu.

Materiał będzie emitowany w telewizji już od 10 listopada 2020 roku. Kampania będzie dostępna również w radiu, internecie i mediach społecznościowych. Całą kampanię opracował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Mindshare. Materiały BTL przygotowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), z kolei działania w internecie i mediach społecznościowych prowadzić będzie VMLY&R.

Więcej informacji o naszych świątecznych okazjach można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/swiateczne-promocje?tab=4.

One thought on “T-Mobile – świąteczny MIX BOX ze smartfonami i gadżetami

  • 10 listopada 2020 o 13:33
    Permalink

    Mam te słuchawki i polecam! 🙂
    W ogóle w sumie to oferta z tymi boxami jest całkiem niezła i można się nad nia zastanowicc. Pytanie tylko LG K22 vs Xiaomi Redmi 9AT?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: