MSI MPG Sekira 100 – obudowy nie tylko do gamingu

MSI prezentuje eleganckie obudowy typu mid-tower SEKIRA 100R oraz SEKIRA 100P, czyli solidne i wydajne obudowy nie tylko do gamingu

MSI MPG Sekira 100R
MSI MPG Sekira 100

MSI prezentuje eleganckie obudowy typu mid-tower z serii SEKIRA 100. Modele SEKIRA 100R oraz SEKIRA 100P oferują to co najważniejsze w codziennym użytkowaniu oraz gamingu – czyli solidne wykonanie, wysoką jakość materiałów oraz efektywny przepływ powietrza do systemów chłodzenia, który zapewniają 4 standardowe wentylatory. W obudowie można zastosować również chłodzenie wodne, takie jak MAG CORELIQUID.

Recenzja Mercusys AC10 – tani router do domu

Solidna obudowa to podstawa dobrego komputera. Musi być wytrzymała oraz zapewniać odpowiedni przepływ powietrza. Nowe modele z serii MPG SEKIRA 100 charakteryzują się właśnie solidną ramą oraz bocznym panelem, w którym zamontowano szybę wykonaną z hartowanego szkła. Elegancki design w połączeniu z możliwościami ekspozycji komponentów skierowany jest do graczy ceniących sobie stonowaną stylistykę oraz duże możliwości zagospodarowania wnętrza obudowy za sprawą dobrze rozlokowanych przepustów.

MSI MPG Sekira 100R
MSI MPG Sekira 100R

Obudowy z serii MPG SEKIRA 100 opracowane są w taki sposób, aby zapewnić jak najbardziej efektywny przepływ powietrza do systemu chłodzenia, zapewniając komponentom optymalne temperatury pracy. Seria MPG SEKIRA 100 standardowo wyposażona jest w 4 wentylatory, a w sumie użytkownik może łącznie może zamontować ich aż 6. W przypadku modelu SEKIRA 100R dodatkowym atutem jest zastosowanie wentylatorów ARGB. Jeżeli to nie wystarczy, można dołączyć chłodzenie wodne z MAG CORELIQUID, które zapewni jeszcze lepszą wydajność Twojego komputera. W każdej obudowie z serii MPG SEKIRA 100 znalazły się łącznie trzy, montowane na magnesy filtry przeciwpyłowe, które zapobiegają przedostawaniu się pyłu i kurzu do wnętrza obudowy.

Test Realme 7 i Realme 7 Pro – który wybrać?

Elegancki przedni panel w obudowach MPG SEKIRA 100P wykonany jest z płaskiej tafli aluminium. Natomiast w modelu MPG SEKIRA 100R przód wykonany jest dodatkowo z aluminium oraz przyciemnianego szkła. Oba modele charakteryzują się stonowanym, prostym ale równocześnie eleganckim designem, dodatkowo podkreślanym przez dobór najlepszych materiałów i wysoką jakość wykonania. Zainstalowane w komputerze podzespoły można wyeksponować za sprawą bocznego panelu z hartowanego szkła, montowanego bez użycia śrub, przytrzymywanego za pomocą mechanizmu blokującego, który zabezpieczony jest od góry przesuwaną, górna pokrywą obudowy z otworami wentylacyjnymi.

MSI MPG Sekira 100
MSI MPG Sekira 100P

Zaletą serii MPG SEKIRA 100 jest możliwość łączenia jej z płytami głównymi MSI. Wystarczy połączyć znajdujący się na płycie przedni port USB Gen2 Type-C o przepustowości 10 Gbit/s ze złączem na przednim panelu obudowy, uzyskując w ten sposób wygodny i łatwy dostęp do podłączania urządzeń i możliwość szybkiego przesyłania danych. Decydując się na produkty MSI można stworzyć kompletny, gamingowy ekosystem wykorzystujący system chłodzenia wodą i karty graficzne MSI.

Test Plantronics Savi W8210 – zwiększy komfort naszej pracy

MPG Sekira 100R przestrzeń:

  • Długość coolera procesora: 170 mm
  • Długość karty graficznej: 340 mm
  • Długość zasilacza: do 250 mm (bez 3,5-calowej kieszeni/stelażu na dysk twardy)

Test OPPO Reno4 Pro 5G – inspirujące rozwiązania, nowe możliwości

Sugerowane ceny detaliczne:

  • MPG Sekira 100R – 489 PLN
  • MPG Sekira 100P – 429 PLN

Więcej szczegółów na temat poszczególnych modeli można znaleźć na stronach:

źródło; MSI

One thought on “MSI MPG Sekira 100 – obudowy nie tylko do gamingu

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: