OKI C650 – kompaktowa drukarka kolorowa A4

OKI Europe ogłasza wprowadzenie na rynek najmniejszej na świecie kolorowej drukarki A4 – OKI C650.  Dostępny od stycznia 2021 r. model C650 zapewnia wydajność, obsługę nośników i opłacalność wiodącego w swojej klasie urządzenia dla grup roboczych w formacie biurkowej drukarki kolorowej A4. Drukarka C650 została zaprojektowana w odpowiedzi na potrzeby firm z ograniczoną ilością miejsca, dlatego bez problemu zmieści się w najciaśniejszych przestrzeniach, umożliwiając szybkie drukowanie dużych ilości dokumentów w profesjonalnej jakości. Idealnie nadaje się do użytku w różnych sektorach, takich jak handel detaliczny, hotele, restauracje, służba zdrowia, edukacja i budownictwo.

OKI C650
OKI C650

Dzięki pionierskiej technologii cyfrowej LED firmy OKI, drukarka C650 zapewnia szybkie drukowanie w bogatych kolorach LED, dzięki czemu doskonale nadaje się do wszelkich zastosowań – od codziennych dokumentów po wszelkiego rodzaju materiały marketingowe i oznakowania. Urządzenie drukuje 35 stron na minutę i może obsługiwać nośniki o gramaturze od 60 g/m2 do 256 g/m2 oraz w formatach od B8 do 1,32 m długości.

Test Brother P-touch P300BT – drukarka do etykiet dedykowana smartfonom

Innowacyjna konstrukcja modelu C650, zapewniająca oszczędność miejsca, obejmuje pełny dostęp z przodu urządzenia, co znacznie zmniejsza ilość miejsca potrzebnego do obsługi w porównaniu z urządzeniem o podobnej wielkości, dzięki umożliwieniu wykonywania wszystkich operacji z przodu urządzenia. Konserwacja modelu C650 wymaga tylko 2 cm wolnej przestrzeni po obu stronach urządzenia, więc drukarka zmieści się nawet w najbardziej ograniczonej przestrzeni, niezależnie od jej zastosowania.

Niezawodność była kluczowym aspektem podczas projektowania modelu C650, a szerokie zastosowanie komponentów o wysokiej jakości zamiast tworzyw sztucznych sprawia, że jest to jedna z najbardziej wytrzymałych drukarek w swojej klasie, co gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację. Osobne tonery i trwałe bębny zapewniają wysoką obciążalność i maksymalne wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych, co sprawia, że drukarka C650 umożliwia drukowanie ogromnej ilości dokumentów, czyniąc z niej idealne rozwiązanie dla organizacji wymagających wysokonakładowego i wydajnego druku w kolorze.

Test Epson EcoTank L3156 – drukowanie bez wkładów atramentowych

Firma OKI zaleca używanie ABBYY FineScanner – to pierwszy inteligentny skaner mobilny wykorzystujący sztuczną inteligencję, który umożliwia skanowanie papierowych dokumentów i uzyskiwanie doskonałych kopii cyfrowych do drukowania i przechowywania. Dzięki temu drukarka C650 zyskuje funkcję skanowania, co eliminuje konieczność stosowania osobnego skanera biurkowego lub urządzenia wielofunkcyjnego, które zajmuje cenne miejsce w firmie. Klienci mogą także subskrybować usługę The Design Hub obsługiwaną przez Shoppa, która zapewnia kompleksowe rozwiązanie w zakresie projektowania i drukowania. Ta łatwa w obsłudze kreatywna platforma zapewnia firmom możliwość tworzenia w pełni spersonalizowanych komunikatów wizualnych i materiałów marketingowych w profesjonalnej jakości, we własnym zakresie, za pomocą kilku prostych kliknięć.

Jeśli chodzi o wybór odpowiedniej drukarki, przestrzeń jest ważnym czynnikiem dla wielu firm” – mówi Lee Webster, dyrektor generalny działu marketingu produktów w OKI Europe Ltd. „Zazwyczaj zakup kompaktowej drukarki oznacza poświęcenie wydajności, produktywności, jakości lub opłacalności. Drukarka C650 wszystko zmienia, zapewniając wyjątkową jakość druku, niezrównaną szybkość i niezawodność oraz prawdziwy zwrot z inwestycji. Ta niewielka, lecz wydajna i solidna drukarka spełni wymagania wielu firm, niezależnie od tego, czy szukają one urządzenia do pracy w zatłoczonym i ruchliwym magazynie, na linii produkcyjnej, w małym kiosku, czy na zapleczu”.

W tych trudnych czasach organizacje i firmy wymagają jak najwięcej wsparcia, a oprócz przedłużonej 3-letniej gwarancji, przyznawanej podczas rejestracji produktu w ramach kampanii „Adapt Today”, firma OKI oferuje pakiet Business Agility o przybliżonej wartości 500 EUR* przy zakupie drukarki C650 i zestawu tonerów CMYK. Pakiet obejmuje bezpłatną** sześciomiesięczną subskrypcję usługi The Design Hub i ABBYY FineScanner Premium, nośniki do zastosowań dla poszczególnych sektorów oraz dostęp do szablonów i grafik. Te narzędzia i zasoby zostały zaprojektowane, aby pomóc firmom szybko dostosować komunikaty i oznakowania klienta do zmieniających się warunków, takich jak przestrzeganie wytycznych rządowych lub reagowanie na zmieniające się trendy rynkowe i społeczne, bez konieczności polegania na dostawcach zewnętrznych.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.oki.com/pl

* Obowiązuje regulamin. Podane wartości są wartościami przybliżonymi.

** Wymagana rejestracja

 „Najmniejsza na świecie wysokowydajna kolorowa drukarka A4” – w oparciu o badania firmy OKI przeprowadzone we wrześniu 2020 r., obejmujące urządzenia o porównywalnej wydajności.  Model C650 jest jednak mniejszy nawet od urządzeń o szybkości mniejszej niż 25 str./min

Test Brother MFC-L6900DW – wielofunkcyjne urządzenie laserowe do biur

Parametry techniczne C650:

  • Rozdzielczość druku: 1200 × 1200 dpi
  • Rozmiar: 290 × 395 × 430 mm (głęb. × wys. × szer.)
  • Wymagana przestrzeń robocza: 490 x 435 x 654 mm (głęb. × wys. × szer.)
  • Szybkość druku: 35 str./min kolor/cz-b
  • Czas do pierwszego wydruku: 6,5 sekundy kolor/cz-b
  • Maksymalna pojemność podajników: 1940 arkuszy 80 g/m2

OKI Europe

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl