Honor GS Pro i Honor Watch – start sprzedaży i nowe funkcje

Po dwutygodniowym okresie przedsprzedażowym, najnowsze smartwatche marki HONORHONOR Watch GS Pro oraz HONOR Watch ES są już dostępne w regularnej sprzedaży.

HONOR Watch GS Pro
HONOR Watch GS Pro

Ich ceny to 1099 zł za HONOR Watch GS Pro i 449 zł za HONOR Watch ES. Dodatkowo, nagrodzony na targach IFA 2020 model GS Pro wraz z aktualizacją został wzbogacony o nowe funkcjonalności.

 HONOR Watch GS Pro to wytrzymały smartwatch stworzony dla fanów sportów outdoorowych. Urządzenie napędzane procesorem Kirin A1 wyposażono w baterię, która pozwala na działanie do 25 dni na jednym ładowaniu. Smartwatch posiada ekran AMOLED o rozmiarze 1,39 cala, który automatycznie dostosowuje poziom jasności do otoczenia. Obudowa zawiera metalowe elementy – m.in. przyciski i pierścienie. Wysoką jakość urządzenia potwierdziło ponad 14 testów wytrzymałościowych MIL-STD-810G, w tym test odporności na wysoką temperaturę, niskie ciśnienie oraz wilgotność. HONOR Watch GS Pro posiada także ponad 100 planów treningowych.

Urządzenie zostało wyróżnione podczas targów IFA 2020. Magazyn Newsweek docenił wysoką autonomiczność i bezpieczeństwo urządzenia. Z kolei serwisy Android Headlines oraz Phandroid uznały HONOR Watch GS Pro za najlepszy na rynku smartwatch pod względem oferowanych funkcji w stosunku do ceny.

Wraz z najnowszą aktualizacją, HONOR Watch GS Pro zyskał nowy wygląd interfejsu, a także możliwość zainstalowania w urządzeniu gier. Aby zagrać na smartwatchu, należy zaktualizować aplikację Huawei Zdrowie do najnowszej wersji i w bardzo prosty sposób zainstalować grę. Dodatkowo, w aplikacji dostępne są nowe tarcze, które pozwolą na dostosowanie wyglądu zegarka do preferencji użytkownika. Mogą oni pobierać zarówno płatne, jak i darmowe tarcze. Aby skorzystać z płatnych wersji, niezbędny jest smartfon HONOR lub Huawei.

Test Honor 9X – technologia z dopracowanym wzornictwem

Drugie urządzenie, które od dziś dostępne jest w regularnej sprzedaży to HONOR Watch ES – idealny smartwatch stworzony dla miłośników fitnessu. Zegarek waży jedynie 21 gramów (bez paska) oraz – podobnie jak Watch GS Pro – posiada wymienne paski.

HONOR Watch ES
HONOR Watch ES

HONOR Watch ES ma wbudowanych 12 animowanych kursów fitness, które pomagają użytkownikom osiągnąć swój cel treningowy, np. spalanie tkanki tłuszczowej czy trening ABS. Co więcej, dzięki 44 animowanym ćwiczeniom można ulepszyć swoją technikę podczas treningów.

Ponadto smartwatch posiada 95 planów treningowych, w tym treningi w plenerze i w pomieszczeniu, takie jak bieganie, spacer, pływanie, jazda na rowerze oraz joga. Urządzenie potrafi automatycznie wykryć również 6 aktywności w momencie ich rozpoczęcia.

HONOR Watch ES posiada również wbudowany system monitorujący zdrowie użytkownika, a czujnik SpO2 sprawdza poziom nasycenia krwi tlenem do wykonania optymalnego treningu.

 

Regularna sprzedaż obu modeli ruszyła 11 listopada.  HONOR Watch GS Pro dostępny jest w cenie 1099 zł, a HONOR Watch ES w cenie  449zł.

źródło: HONOR

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl