Huion Kamvas – 11,6- i 15,6-calowe wyświetlacze piórkowe

Firma Huion wprowadziła na rynek kolejne dwa wyświetlacze piórkowe z serii Kamvas, aby więcej hobbystów zajmujących się rysowaniem cyfrowym miało możliwość ekspresji i dzielenia się twórczymi pomysłami. Wypuszczone niedawno Kamvas 12 i Kamvas 16 (2021) są odpowiednikami Kamvas Pro 12 i Kamvas Pro 16 dla początkujących i uczących się rysunku cyfrowego.

Huion Kamvas
Huion Kamvas

Podczas gdy ekrany piórkowe z serii Kamvas opracowane przez Huion mają szerszą gamę opcji kolorystycznych i bardziej przyjazną użytkownikowi konstrukcję, najważniejszym powodem, dla którego przyciągnęły tak wielką uwagę, jest ich wydajność i zarazem przystępna cena. Wraz z nowymi modelami Kamvas 12 i Kamvas 16 (2021), Kamvas 13, Kamvas 22 i Kamvas 22 Plus wszystkie produkty z serii Kamvas, które trafiły na rynek, zdobyły uznanie artystów cyfrowych na całym świecie.

Recenzja Mercusys AC10 – tani router do domu

Zarówno Kamvas 12, jak i Kamvas 16 (2021) są dostępne w więcej niż jednym kolorze. Oprócz kosmicznej czerni (cosmo black) Kamvas 12 jest również dostępny w pomarańczowym kolorze rozgwiazdy (starfish orange), podczas gdy Kamvas 16 (2021) występuje w kolorze niebieskiego zmierzchu (twilight blue), co umożliwia tworzywo sztuczne ABS zastosowane w tylnej części obudowy. Materiał ten jest powszechnie znany jako przyjazny dla środowiska i odporny na zarysowania. Jako że ekran jest w pełni laminowany i przeciwodblaskowy dzięki matowej folii przymocowanej do powierzchni, minimalizuje to efekt odbicia i paralaksy na ekranie, zapewniając wrażenie bardziej zbliżone do pisania piórem na papierze. Pióro cyfrowe PW517, produkowane w zestawie serii Kamvas, zapewnia 8192 poziomy nacisku, korzystny czas reakcji, a także rozpoznawanie nachylenia w zakresie ± 60 stopni.

Test Plantronics Savi W8210 – zwiększy komfort naszej pracy

Wraz z Kamvas 12 i Kamvas 16 (2021) seria Huion Kamvas jest teraz dostępna z 11,6-calowymi i 15,6-calowymi wyświetlaczami piórkowymi, które uzupełniają ofertę wprowadzonych wcześniej wyświetlaczy 13,3 i 21,5-calowych. W planach są kolejne rozmiary i modele, firmie Huion zależy bowiem na spełnianiu marzeń artystów cyfrowych na całym świecie.

Źródło: Huion

One thought on “Huion Kamvas – 11,6- i 15,6-calowe wyświetlacze piórkowe

  • 21 kwietnia 2022 o 11:25
    Permalink

    Niesamowite, a pamiętacie czasy monopolu Wacoma? a teraz XPPeny itd.. i można kupić coś za tysiaka. Niech żyje konkurencja!
    Kupiłem XPPen Artist 15.6 Pro ( https://www.xp-pen.com/product/65.html ) i powiem fajny tablet. Od Artist 15.6 Pro różni się obudową ma zwykłą plastikową ale dobrej jakości jest ten plastik, tak samo plastikowy laminowany ekran.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: