Plus – świąteczny cashback na urządzenia i Supersprzęty na prezenty

Sieć Plus przygotowała świąteczne promocje na szereg urządzeń z oferty. Przy zakupie wybranych sprzętów klienci mogą otrzymać zwrot gotówki lub prezent w postaci dodatkowego urządzenia. Promocje dotyczą ofert abonamentowych, jak również bez kosztów abonamentu.

Plus - świąteczny cashback

Smartfony ze zwrotem gotówki

Z okazji nadchodzących świąt zwrot gotówki (cashback) obejmuje aż 15 modeli smartfonów dostępnych w sieci Plus. Przy zakupie wybranych smartfonów Samsung oraz OPPO Reno4 Z 5G w okresie od 2 listopada do 24 grudnia 2020 r. obowiązuje promocja ze zwrotem gotówki w wysokości 200 lub 400 zł (w zależności od modelu telefonu). Promocja kierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów Plusa, w ofertach abonamentowych oraz w ofercie bez kosztów abonamentu na raty 0%. Po zakupie jednego ze smartfonów z listy poniżej i zgłoszeniu się do promocji, klienci będą mogli odebrać pieniądze w bankomatach sieci Euronet po wpisaniu odpowiedniego kodu otrzymanego w wiadomości SMS.

Lista smartfonów objętych promocją:

Model urządzenia Kwota zwrotu
Samsung Galaxy A51 200 zł
Samsung Galaxy A51 5G 200 zł
Samsung Galaxy A71 200 zł
Samsung Galaxy S10+ 400 zł
Samsung Galaxy Note 10 400 zł
Samsung Galaxy S20 400 zł
Samsung Galaxy S20 FE 5G 400 zł
Samsung Galaxy S20+ (G986B) 400 zł
Samsung Galaxy S20 Ultra (G988B) 400 zł
Samsung Galaxy Note 20 400 zł
Samsung Galaxy Note 20 Ultra (N986B) 400 zł
Samsung Galaxy Z Flip 400 zł
Samsung Galaxy Z Flip (F707B) 400 zł
Samsung Z FOLD 2 5G 400 zł
OPPO Reno4 z 5G 200 zł

Więcej informacji w regulaminie promocji dostępnym na stronie: plus.pl/premia.

Plus - świąteczny cashback

Supersprzęty na prezenty

Święta to czas prezentów. Plus przygotował wyjątkowe okazje, dzięki którym klient otrzyma w prezencie dodatkowe urządzenie za jedyną złotówkę przy zakupie wybranych sprzętów Motoroli lub LG. Promocja obowiązuje zarówno abonentów sieci Plus, jak też klientów wybierających urządzenie bez kosztów abonamentu.

Osoby, które wybiorą smartfon LG K52 lub telewizor LG UHD Smart 4K 49” 49UM711C mogą odebrać bezprzewodowy głośnik LG XBOOM Go PL2 za złotówkę, a przy zakupie online na plus.pl urządzenia są dostępne w ramach zestawu. Klienci programu smartDOM mogą nabyć świąteczny zestaw razem z abonamentem tańszym o połowę ceny – już za 25 zł miesięcznie (po rabatach za smartDOM i e-fakturę).

Natomiast Ci, którzy zdecydują się na zakup Motoroli Edge lub Moto g 5G plus otrzymają bezprzewodowe słuchawki Motorola Escape 220 również za 1 zł, a przy zakupie online na plus.pl w ramach zestawu. Co ważne oba te telefony wspierają dostęp do szybkiej sieci 5G.

Atrakcyjne urządzenia na raty 0% i głośnik w prezencie

W świątecznej promocji sieci Plus znaleźć można atrakcyjne sprzęty w supercenie i na raty 0%. Wybierając router domowy HUAWEI 5G CPE Pro 2, smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Pro, głośnik HUAWEI Sound X lub słuchawki bezprzewodowe HUAWEI FreeBuds Pro klient otrzymuje w prezencie głośnik za złotówkę. Po zakupie smartfona HUAWEI P40 Pro lub laptopa HUAWEI MateBook X Pro i5 można odebrać aż dwa głośniki Mini Sound za 1 zł.

Wymienionym gwiazdkowym promocjom towarzyszy świąteczna oferta w Plusie. Osoby, które do początku stycznia 2021 zdecydują się na zakup dowolnej oferty abonamentu głosowego lub internetu mobilnego w Plusie, otrzymają dostęp do sieci 5G przez cały okres trwania umowy. A każdy, kto w tym okresie wybierze abonament internetowy za minimum 40 zł otrzyma dwa razy więcej gigabajtów.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: