Hama QI-FC10 – szybka ładowarka indukcyjna

Hama QI-FC10 – szybka ładowarka indukcyjna

Hama QI-FC10

Plątaniny kabli nie znosi dosłownie nikt. Dzięki najnowszej propozycji od znanego niemieckiego producenta możemy przy ładowaniu smartfona uniknąć tego problemu. Ładowarka typu wireless  ma 10 W mocy i może się pochwalić diodą funkcyjną LED.

Recenzja Hama FC-10C Flex – uchwytu samochodowego Qi

Tutaj nie ma żadnej filozofii. Dzięki technologii Qi wystarczy umieścić telefon na ładowarce HAMA QI-FC10, a automatycznie rozpocznie się ładowanie. Aby przerwać proces zasilania energią, wystarczy zdjąć go z urządzenia. Za każdym razem możemy liczyć na gwarantowaną maksymalną szybkość ładowania, dostosowaną indywidualnie do urządzenia. W dodatku zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wpływa zbawiennie na jego żywotność.

Recenzja Hama Stacja Pogody Premium – bo warto wiedzieć, jaka będzie pogoda

Ładowarka ma 10 W mocy wyjściowej i wyróżnia się dobrej jakości wytrzymałą metalową obudową, co podnosi jej walory wizualne. Czarny kolor dodaje elegancji. Nie brak tutaj też oczywiście gniazda micro-USB i lampki LED, informującej czy urządzenie pracuje.

Dodawany jest do niej kabel ładujący micro-USB.

Sugerowana cena detaliczna ładowarki indukcyjnej QI-FC10 wynosi 39,90 zł.

Możemy też ją kupić razem z dołączoną klasyczną ładowarką sieciową QC 3.0 z wejściem micro-USB. Zastosowana w tym sprzęcie technologia Qualcomm Quick Charge 3.0 zapewnia wyjątkowo szybkie ładowanie, nawet czterokrotnie wydajniejsze w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań spotykanych na rynku.

Producent ustalił cenę takiego zestawu na poziomie 69,90 zł.

Wszelkie szczegóły poznamy na stronie HAMA

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: