MSI – nowe akcesoria gamingowe

MSI wprowadza nowe urządzania gamingowe: słuchawki IMMERSE GH61, stojak na słuchawki z ładowaniem indukcyjnym IMMERSE HS01 COMBO oraz klawiaturę CLUNTCH GM20 ELITE i mysz CLUNTCH GM20 ELITE.

MSI prezentuje nowe akcesoria gamingowe dla graczy. Główną nowością są nauszne słuchawki IMMERSE GH61, wygodne, lekkie, wytrzymałe z wysokiej jakości dźwiękiem. Stworzone z myślą o graczach, którzy doskonale wiedzą jak ważny są te parametry podczas długich rozgrywek. Zestaw uzupełnia HS01 COMBO – uniwersalny stojak na słuchawki z wbudowaną ładowarką indukcyjną oraz nowa mysz GM20 i klawiatura gamingowa GK20.

MSI IMMERSE GH61
MSI IMMERSE GH61

Decydując się na stworzenie swojego zestawu unikatowych akcesoriów gamingowych gracze otrzymują szeroki wybór urządzeń MSI, które zostały uzupełnione o lekkie i wytrzymałe słuchawki IMMERSE GH61.

Zostały one stworzone tak, aby maksymalnie ułatwić rozgrywkę, zapewniając komfort oraz wygodę użytkowania. IMMERSE GH61 wyposażone są w miękkie poduszki, dobrze przylegające do uszu i zapewniające odpowiednia izolację. W lewej muszli ukryty został wysuwany mikrofon. Headset został wyposażony, w system wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 Surround Sound oraz w wbudowaną kartę dźwiękową. Za jakość dźwięku odpowiadają 40-milimetrowe przetworniki, dostrojone przez firmę ONKYO.

Test MSI PRO 22XT 10M – komputer All-In-One, czy to ma sens?

Doznania dźwiękowe można rozszerzyć za pomocą specjalnego oprogramowania Nahimic.

W zestawie do IMMERSE GH61 gracze otrzymują duże etui – w głównej komorze słuchawki są świetnie zabezpieczone dużą ilością panki, dzięki czemu nie ulegną uszkodzeniu w transporcie.

Do słuchawek dostępny jest również MSI Immerse HS01 COMBO – czyli uniwersalny stojak na z wbudowaną ładowarką indukcyjną. Jest on wyposażony antypoślizgową oraz stabilną stopkę. MSI Immerse HS01 COMBO ładować kompatybilne urządzenia, takie jak słuchawki IMMERSE GH61 z mocą nawet 15 W.

MSI IMMERSE HS01 COMBO
MSI IMMERSE HS01 COMBO

Wśród nowych akcesoriów dla graczy znalazły się również klawiatura membranowa VIGOR GK20 US oraz mysz gamingowa CLUNTCH GM20 ELITE.

Test Logitech Slim Combo MK470 – minimalizm, nowoczesność i funkcjonalność w jednym

VIGOR GK20 US to odporna na zachlapania klawiatura, wyposażona w wielokolorowe podświetlenie klawiszy. Model ten posiada funkcję Anti-Ghosting. Oznacza to, że VIGOR GK20 US rozpoznaje do 12 wciśniętych na raz klawiszy, zapobiegając powstawaniu konfliktów sprzętowych podczas grania.

MSI VIGOR GK20 US
MSI VIGOR GK20 US

Natomiast CLUNTCH GM20 ELITE to precyzyjna mysz gaminowa, korzystająca z optycznego czujnika PixArt PAW-3309, który zapewnia precyzję oraz dokładność. Za odpowiednie wyważenie odpowiada system regulowania ciężaru, składający się z trzech małych ciężarków, co dodatkowo wpływa na pozytywne odczucia podczas grania.

MSI CLUNTCH GM20 ELITE
MSI CLUNTCH GM20 ELITE

Zarówno CLUNTCH GM20 ELITE, jak i VIGOR GK20 US stworzono z najlepszych dostępnych na rynku podzespołów oraz wytrzymałych materiałów, dzięki czemu oba urządzenia gwarantują niezawodność i niezbędną precyzję podczas rozgrywki.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • MSI IMMERSE GH61 – 429 PLN
  • MSI IMMERSE HS01 COMBO – 239 PLN
  • MSI CLUNTCH GM20 ELITE – 169 PLN
  • MSI VIGOR GK20 US – 149 PLN

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: MSI

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: