Atrakcyjna oferta z okazji Black Friday w Huawei AppGallery

Black Friday w AppGallery – zniżki do SkyCash, Pizza Hut, Empik Foto oraz darmowy dostęp do Legimi i TIDAL HiFi

Black Friday w AppGallery

. Za pobranie 4 aplikacji ze sklepu Huawei, czeka nagroda w postaci atrakcyjnych voucherów. Do wyboru są: 10 zł w aplikacji SkyCash, 5 zł zniżki w aplikacji Pizza Hut, 24% zniżki na zamówienie w Empik Foto, 30-dniowy darmowy dostęp do serwisu Legimi lub 6-miesięczny dostęp do TIDAL HiFi. Oferta potrwa do 2 grudnia lub do wyczerpania kuponów.

Test Huawei FreeBuds Pro – z dynamiczną redukcją szumów

Jak odebrać zniżkę?

Aby odebrać voucher, należy wejść w baner promocyjny Black Friday znajdujący się na stronie głównej w AppGallery, a następnie pobrać 4 aplikacje spośród 40 promowanych. Użytkownik może siegnąć po wszystkie 5 voucherów oferowanych w tej promocji, pod warunkiem, że za każdym razem pobierze 4 nowe aplikacje. Ważne jest, aby aplikacje nie były wcześniej zainstalowane na urządzeniu – odinstalowanie ich i ponowne zainstalowanie w czasie trwania akcji nie będzie dawało prawa do skorzystania z oferty. Zdobyte vouchery są dostępne w AppGallery w zakładce „Nagrody”.

Szczegóły akcji i dostępne aplikacje znajdują się na stronie: https://bit.ly/36CUL1K.

Test Huawei Sound X – efektowna mała kolumna

Voucher o wartości 10 zł w SkyCash

Voucher w aplikacji SkyCash zapewni 10 zł do wykorzystania na zasilenie Portmonetki SkyCash. Aby to zrobić, należy na ekranie głównym nacisnąć „Zasil” i „Kod promocyjny”, a następnie wpisać kod vouchera. Voucher jest ważny do 31 października 2021 roku.

5 zł zniżki na zamówienie w aplikacji Pizza Hut

Na użytkowników, którzy zdecydują się wybrać voucher do Pizza Hut, czeka 5 zł zniżki na zamówienie za minimum 34 zł, w dostawie do domu i w restauracji na wynos. Aby go wykorzystać, wystarczy złożyć zamówienie i na etapie koszyka wpisać kod promocyjny. Voucher jest ważny do 12 grudnia 2020 roku.

Test Huawei Mate 40 Pro – potwór fotografii mobilnej

24% zniżki do Empik Foto

Osoby, które wezmą udział w akcji, mogą wybrać również voucher upoważniający do 24% zniżki w aplikacji Empik Foto. Aby wykorzystać voucher, należy pobrać aplikację Empik Foto, złożyć zamówienie i wprowadzić kod rabatowy. Kod będzie ważny do 7 grudnia 2020 roku.

Darmowy dostęp do Legimi

Do wyboru jest również voucher, który daje 30-dniowy dostęp do Legimi, aplikacji do czytania e-booków. Subskrypcję można aktywować na 4 różnych urządzeniach (smartfon, tablet, komputer, e-czytnik). Wartość vouchera to 39,99 zł. Można go zrealizować do 12 grudnia 2020 roku. Aby go zrealizować, należy wejść na stronę www.legimi.pl/huawei, wpisać kod, wybrać docelowy plan subskrypcyjny oraz zarejestrować się lub zalogować w serwisie.

6 miesięcy dostępu do TIDAL HiFi

Jeden z voucherów umożliwia 6-miesięczny, darmowy dostęp do pakietu TIDAL HiFi, którego wartość wynosi 240 zł. Kupon należy wykorzystać na stronie http://tidal.com/redeem – dotyczy to wyłącznie nowych użytkowników, którzy jeszcze nie korzystali z subskrypcji w serwisie. Voucher można wykorzystać do 31 grudnia 2020 roku.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: