OPPO AR Glass 2021 i aplikacja OPPO CybeReal AR

Podczas wydarzenia INNO DAY 2020 OPPO zadebiutowały okulary OPPO AR Glass 2021 i aplikacja OPPO CybeReal AR.

Okulary OPPO AR Glass 2021 w pełni ukazują tytułowy „skok”, jaki dokonało OPPO w eksploracji cyfrowego świata. Dzięki adaptacji nowego projektu wzorniczego, OPPO AR Glass 2021 są kompaktowe i ultralekkie, o niemal 75% lżejsze od swojego poprzednika.

Test Oppo seria A (A31, A52, A72, A91) – każdy znajdzie coś dla siebie

W warstwie głównych rozwiązań OPPO AR Glass 2021 wykorzystane zostało rozwiązanie optyczne tzw. Birdbath, rozszerzające wrażenia immersywne.

Ponadto OPPO AR Glass 2021 wyposażone zostały w szereg różnych sensorów, w tym podwójną kamerę typu rybie oko, czujnik ToF i kamerę RGB. Mogą nie tylko wspierać szereg naturalnych interakcji, w tym interakcje za pośrednictwem smartfona, interakcje oparte na gestach i lokalizację przestrzenną, ale także wykonywać obliczenia trójwymiarowej lokalizacji przestrzennej w ciągu milisekund, umożliwiając precyzyjną lokalizację i oferując użytkownikom rzeczywiste i naturalne wrażenia interakcji przestrzennej w rzeczywistości rozszerzonej dzięki bieżącym, dokonywanych w czasie rzeczywistym aktualizacjom informacji dotyczących pozycji użytkownika w przestrzeni.
CybeReal AR
CybeReal AR

Aplikacja CybeReal AR oparta na technologii przestrzennych obliczeń w czasie rzeczywistym, umożliwia jednoczesną bardzo precyzyjną lokalizację i rozpoznawanie przestrzeni. Jest obsługiwana przez trzy kluczowe technologie OPPO, w tym dokładną, co do centymetra, rekonstrukcję świata, precyzyjną lokalizację w czasie rzeczywistym i Chmurę OPPO, wzbogacając percepcję świata rzeczywistego przez użytkownika.

źródło: OPPO

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: