OPPO INNO DAY 2020 – najnowsze idee i przełomowe osiągnięcia

17 Listopada 2020 odbędzie się OPPO INNO DAY 2020, podczas którego zostaną zaprezentowane trzy innowacyjne koncepty produktowe

OPPO INNO DAY 2020

Doroczne wydarzenie OPPO INNO DAY, które odbędzie się 17 listopada 2020 r. w Shenzhen w Chinach, poprowadzone zostanie w myśl hasła „Leap into the future”. W jego trakcie ujawnione zostaną najnowsze idee i przełomowe osiągnięcia OPPO w erze Internetu Doświadczeń.

Test OPPO Reno4 Z 5G – ekran 120 Hz daje Ci to, czego chcesz

Tony Chen, założyciel i CEO OPPO, oraz Levin Liu, wiceprezes OPPO i szef OPPO Research Institute, wygłoszą prelekcje, w których podzielą się aktualnymi informacjami na temat wizji rozwoju technologicznego firmy i filozofii biznesowej w nowej erze oraz zaprezentują trzy koncepty produktowe.
OPPO INNO DAY, którego pierwsza edycja miała miejsce w ubiegłym roku, stała się dla firmy sztandarowym wydarzeniem. Przy jego okazji może ona dzielić się kluczowymi wnioskami na temat technologii, na które natrafia badając możliwości, jakie dostarczy przyszłość. W 2019r. OPPO skupiło się na idei inteligentnej łączności. W tym roku koncepcja ewoluowała do Internetu Doświadczeń (Internet of Experience). OPPO wierzy, że inteligentna łączność to tylko podstawa, podczas gdy Internet Doświadczeń, i niesiona przezeń konwergencja rzeczy wykraczająca poza proste połączenia, będzie przyszłością.

Szereg gadżetów, w tym inteligentny zegarek, urządzenie dostępowe 5G CPE (Customer-Premises Equipment) i gogle AR zostały zaprezentowane poprzednio wraz z ekscytującymi innowacyjnymi osiągnięciami w obszarach: szybkiego ładowania, 5G, obrazowania i optymalizacji oprogramowania. Jeszcze bardziej innowacyjne technologie zostaną zaprezentowane w tym roku.

źródło: OPPO

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: