Dynabook Satellite Pro – najtańsze laptopy już w Polsce

Dynabook Europe GmbH wprowadza kolejne urządzenia do serii Satellite Pro – nowy 14-calowy C40-H, który łączy przystępną cenę z mobilnością oraz odświeżony model 15-calowego laptopa C50-H, wyposażony w nowy procesor, monitor i pamięć. Oba przenośne urządzenia zapewniają użytkownikom narzędzia przydatne w produktywnej pracy i nauce. Są one wyposażone w wydajne procesory Intel® Core dziesiątej generacji, pamięć RAM DDR4 o pojemności do 16 GB* i opcjonalną pamięć masową o pojemności do 512 GB.

Satellite Pro
Satellite Pro

Stworzone do życia w ruchu

Model C40-H zaprojektowano z myślą o mobilności i stylu. Waży on zaledwie 1,55 kg i ma kompaktową, 18,9 mm, obudowę. Jest łatwy w transporcie i może pracować bez ładowania baterii nawet 10 godzin¹. Jego matowy 14-calowy ekran LCD HD lub FHD otacza wąska ramka. C50-H na pojedynczym ładowaniu baterii pracuje do 9,5 godziny1. Opcjonalnie może być wyposażony w monitor FHD o jasności 250 NIT.Oba urządzenia mają duże klawiatury i ClickPad z obsługą Precision TouchPad, która zapewnia wygodne pisanie i nawigację. 15-calowy C50 dodatkowo wyposażono w klawiaturę numeryczną. Oba urządzenia oferują opcjonalny SecurePad z czytnikiem linii papilarnych.

Test Microsoft Surface GO 2 – najmniejszy i najlżejszy laptop 2 w 1 idealny dla podróżników

Nowe laptopy z serii Satellite są niedrogie, ale zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Modele te charakteryzuje granatowa obudowa, pokryta specjalną antybakteryjną farbą. Testy2 potwierdzają, że na 99,9% powierzchnia tych laptopów nie będzie stanowiła siedliska bakterii.

Zdajemy sobie sprawę, że budżety na IT są ograniczone, zwłaszcza w obecnej sytuacji” – powiedział Damian Jaume, prezes Dynabook Europe GmbH. –„Dlatego też wprowadzamy nowy Satellite Pro C40-H i odświeżony Satellite Pro C50. Chcemy, aby każdy miał dostęp do niezbędnej mu technologii w odpowiedniej dla niego cenie”.

Satellite Pro
Satellite Pro C50-H

Współpraca dzięki połączeniu

Modele C40-H i C50-H są wyposażone w szereg portów i opcji łączności – ich użytkownicy mogą pracować lub uczyć się, gdziekolwiek zechcą. Port USB typu C zapewnia ładowanie, podłączanie, wyświetlanie i przesyłanie danych. Dwa kolejne porty USB 3.0, pełnowymiarowy port HDMI i port Gigabit-LAN pozwalają na dodatkowe połączenia z urządzeniami peryferyjnymi. Ponadto gniazdo karty micro SD spełnia potrzeby przenośnej pamięci masowej. Podpinana jednym kliknięciem stacja dokująca USB-C minimalizuje liczbę kabli i pozwala szybko podłączyć ulubione urządzenia peryferyjne użytkownika. Łączność bezprzewodową C40-H i C50-H zapewniają WiFi 802.11 AC oraz Bluetooth.

Modele C40-H i C50-H umożliwiają użytkownikom pozostawanie w kontakcie z klientami i współpracownikami Spełniając wszystkie potrzeby dzisiejszych użytkowników w zakresie wideokonferencji, urządzenia są wyposażone w kamerę internetową HD, głośniki stereo i wbudowany mikrofon z obsługą Cortany. Dają również użytkownikom możliwość sparowania własnych słuchawek przez Bluetooth lub przez gniazdo combo mikrofonu / słuchawek.

Test Lenovo ThinkBook Plus – laptop z dodatkowym ekranem e-link

Bezpieczeństwo na poziomie urządzenia

Obrona przed wyrafinowanymi atakami cyberprzestępców to ciągłe wyzwanie dla każdej firmy. Można mu sprostać korzystając z bezpiecznych i łatwych w zarządzaniu urządzeń wyposażonych w zaawansowane funkcje zabezpieczeń. Modele C40-H i C50-H mają moduł TPM (Trusted Platform Module) 2.0, co oznacza, że informacje są szyfrowane na urządzeniu. Ponadto hasła użytkownika i administratora zapobiegają niepożądanemu dostępowi, a opcjonalne gniazdo blokady Kensington pomaga zapobiec fizycznej kradzieży.

Laptop Satellite Pro C50-H będzie dostępny jeszcze w listopadzie, a C40-H pojawi się na rynku w grudniu. Więcej informacji na temat urządzeń dynabook można znaleźć pod adresem http://pl.dynabook.com/generic/business-solutions/

Test Microsoft Surface GO 2 – najmniejszy i najlżejszy laptop 2 w 1 idealny dla podróżników

* w zależności od modelu (do wyboru 4GB / 8GB / 16 GB DDR4 3200 MHz)

¹ MobileMark™ 2014. MobileMark jest znakiem towarowym Business Applications Performance Corporation.

2 Test Japanese Industrial Standards (Z 2801)

źródło: Dynabook

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: