Opera dodaje odtwarzacz Spotify, Apple Music i YouTube

Opera teraz z odtwarzaczem Spotify, Apple Music i YouTube w pasku bocznym. Nowy Player sprawia, że najbardziej popularne serwisy streamingowe są zawsze pod ręką

Opera

Opera dodaje do swojej przeglądarki szybki dostęp do najpopularniejszych platform streamingowych . Nowa funkcja umożliwia odtwarzanie muzyki  ze  Spotify, Apple Music czy YouTube Music bezpośrednio z paska bocznego przeglądarki.

–  Duża część naszego życia toczy się obecnie w sieci, a platformy streamingowe stały się bardziej popularne niż kiedykolwiek. Jednak korzystanie z  oddzielnych aplikacji lub odtwarzanie muzyki w kartach przeglądarki może być uciążliwe: wszyscy znamy ten ból, kiedy chcemy odtworzyć filmik wideo, ale muzyka której słuchaliśmy dalej gra w tle. Dzięki naszemu Playerowi rozwiązaliśmy ten problem i w ten sposób i ułatwiamy użytkownikom życie. – mówi Maciej Kocemba, Product Director w Opera.

Recenzja Sonos Move – mały głośnik o wielkich możliwościach

Co ważne, odtwarzacz w Operze zatrzyma się za każdym kiedy użytkownik odtworzy plik wideo lub pliku audio w karcie przeglądarki, a po zakończeniu automatycznie wznowi odtwarzanie muzyki.

Pełna kontrola nad odtwarzaniem

 Dostęp do nowe funkcji odtwarzacza można uzyskać na pasku bocznym przeglądarki, pod ikonami komunikatorów. Aby odtworzyć, zatrzymać lub pominąć ścieżkę, użytkownicy nie muszą opuszczać karty, z której korzystają w przeglądarce ani nawet otwierać odtwarzacza. Muzykę można kontrolować za pomocą przycisków na klawiaturze komputera lub najeżdżając kursorem na ikonę odtwarzacza w pasku bocznym, co uruchomi mały panel kontrolny . Absolutni audiofile i i miłośnicy podcastów mogą się  zalogować na wszystkich trzech platformach streamingowych i się między nimi przełączać.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Każdy, kto nie jest zainteresowany funkcją odtwarzacza, może łatwo ją wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.

Najpopularniejsze elementy sieci w zasięgu kursora

Na początku tego roku Opera dodała Instagrama i Twittera do paska bocznego, umożliwiając swoim użytkownikom interakcję ze znajomymi i bliskimi bez konieczności opuszczania przeglądarki. Nowa funkcja odtwarzacza zapewnia podobnie bezproblemowe odtwarzanie wszystkim miłośnikom podcastów i muzyki, bez konieczności zarządzania kilkoma urządzeniami, kartami lub aplikacjami.

– Szczególnie w okresie pracy zdalnej, kiedy spędzamy dużo czasu w Internecie, ważne jest, aby otaczać się tym, co nam sprawia przyjemność. Opera umożliwia to swoim użytkownikom w przeglądarce, dając bezproblemowy dostęp do twojej ulubionej muzyki, podcastów, kont na Instagramie czy komunikatorów społecznościowych. – dodaje Kocemba.

Test Huawei Sound X – efektowna mała kolumna

Deskotopowa wersja Opery jest bezpłatna i można ją pobrać ze strony https://opera.com. Przeglądarka działa na urządzeniach z systemami Windows, Mac i Linux.

Opera wciąż oferuje najlepszą pracę w sieci – aplikacje do 20 listopada

Opera niedawno ogłosiła wymarzoną dla każdego pracę. Firma szuka „Surfera Internetu”, czyli osoby, której zadaniem będzie przeglądanie sieci dla przyjemności. Co ciekawe, wynagrodzenie za 2-tygodniowe szperanie wynosi 8 tys. euro. Więcej szczegółów na temat oferty można znaleźć tutaj.

 

***

O Operze:

 

Opera j

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: