Zepp Z – kompleksowy partner dobrego samopoczucia

Zepp, profesjonalna marka specjalizująca się w cyfrowym zarządzaniu zdrowiem, zorganizowała dziś transmitowane na żywo w Internecie wydarzenie, aby ponownie zaprezentować Zepp E oraz przedstawić najnowsze urządzenie noszone tej firmy, smartwatch Zepp Z. Inspirowany designem klasycznych zegarków, Zepp Z zgrabnie łączy w sobie tradycyjne wykonanie i materiały wysokiej jakości, co czyni z niego elegancki smartwatch klasy premium. Zepp Z pozwala użytkownikowi przejąć kontrolę nad swoim samopoczuciem fizycznym i psychicznym oraz poprawić jakość życia.

Współczesny klasyk dzięki designowi klasy premium

Wykonany z jednego kawałka polerowanego stopu tytanu, Zepp Z jest niezwykle lekki i wyjątkowo wytrzymały, a powłoka NTC nanotech daje mu odporność na rysy i zadrapania. Gładka faktura i luksusowy wygląd pokrętła wskazówek oraz grawerowana tarcza i przyciski sprawiają, że obsługa zegarka jest niezwykle intuicyjna.

Test POCO X3 NFC – (nie)tylko dla entuzjastów gier mobilnych

Dzięki funkcji Always-On Display, Zepp Z pozwala błyskawicznie sprawdzać godzinę, a wygodny przycisk Health Key  zapewnia natychmiastowy dostęp do ulubionych wskaźników zdrowotnych. Wyświetlacz o rozdzielczości 326 ppi odzwierciedla 100% przestrzeni barw NTSC i oferuje nadzwyczajny poziom szczegółowości.

Zepp Z
Zepp Z: A Brand New Icon with a Titanium Alloy Body

Kompleksowy partner dobrego samopoczucia

Zepp Z monitoruje twoje parametry zdrowia 24/7 dzięki zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji i danych biometrycznych[3]. Sensor optyczny BioTracker 2.0 PPG monitoruje tętno  i generuje raporty o podwyższonym tętnie.

Poziom saturacji krwi (SpO2) to użyteczny parametr zdrowotny, którego poziom Zepp Z potrafi zmierzyć na twoim nadgarstku.

Aby lepiej zrozumieć twoje parametry biometryczne, Zepp Z obsługuje system oceny parametrów zdrowotnych  PAI Health Assessment System, który zamienia twoje dane dotyczące tętna, aktywności i inne pomiary w pojedynczą intuicyjną wartość.

Zepp Z monitoruje także przebieg snu w fazach snu głębokiego, płytkiego i REM, jak również czas wybudzenia i popołudniowe drzemki pomiędzy godziną 11 a 18 i interpretuje ich cechy charakterystyczne, obliczając ogólną ocenę jakości snu.

Zepp Z monitoruje poziom stresu, wykorzystując do tego specjalnie opracowane algorytmy.

Test vivo Y70 – towarzysz w codziennym życiu i rozrywce

Twój inteligentny towarzysz i asystent ćwiczeń

Ustawienia sportowe czasu rzeczywistego monitorują twoje tętno podczas większości rodzajów ćwiczeń, przekazując powiadomienia dotyczące poziomów i etapów ćwiczeń oraz stref tętna podczas wysiłku [8]. Kiedy jesteś w ruchu i chciałbyś posłuchać muzyki, Zepp Z pozwala ci włączać twoje ulubione utwory z telefonu.

Bateria Zepp Z pozwala na ponad dwa tygodnie typowego użytkowania i więcej niż 30 dni w przypadku korzystania jedynie z funkcji podstawowych.

Kiedy masz na sobie Zepp Z, możesz wydawać polecenia głosowe Aleksie na telefonie komórkowym w celu kontroli urządzeń smart home, ustawiania alarmów i liczników, sprawdzania pogody i korzystania z innych funkcji. Wbudowany asystent głosowy offline [12] obsługuje także 58 poleceń głosowych do interakcji z Zepp Z, dzięki którym zachowasz kontrolę w każdym miejscu i czasie.

Test OPPO Reno4 Z 5G – ekran 120 Hz daje Ci to, czego chcesz

Zepp – zawsze przy tobie

Marka Zepp powstała w Dolinie Krzemowej w 2010 r. i szybko stała się pierwszym wyborem dla sportowców chcących poprawić swoje wyniki. Dziś Zepp otwiera nowy rozdział w swojej działalności. W 2020 r. misją firmy jest wspieranie zdrowia oparte na wierze w to, jak technologia w służbie człowieka może przyczynić się do naszego samodoskonalenia oraz na świadomości potencjału bazujących na sztucznej inteligencji rozwiązań z dziedziny internetu rzeczy. Zepp nieprzerwanie rozwija nowe technologie, urządzenia i aplikacje, które ułatwiają użytkownikom zarządzenie własnym zdrowiem.

Sama aplikacja Zepp, stanowiąca platformę zarządzania osobistym dobrostanem, łączy się również z urządzeniami siostrzanej marki Amazfit, która stanowi uzupełnienie oferty w zakresie markowych inteligentnych zegarków, opasek i innych urządzeń noszonych obsługujących usługi w chmurze.

Test Huawei Watch Fit – inteligentny zegarek dla fanów fitnessu

Wyposażony w lekką i wykonaną w jakości premium metalową obudowę, funkcje cyfrowego zarządzania zdrowiem i łatwo modyfikowalną tarczę, smartwatch Zepp Z zostanie udostępniony na oficjalnej stronie Zepp (www.zepp.com) za cenę startową 349 USD już 17 listopada 2020 r.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: