Promocja vivo Y20s – prezenty w najwyższej formie

Już dzisiaj (18.11) rusza kolejna promocja vivo! Przy zakupie modelu Y20s, słuchawki vivo Wireless Sport można otrzymać gratis. Promocja rozpoczyna się 18.11 i ma potrwać do 25.11 lub do wyczerpania zapasów.

vivo Y20s

Klienci, którzy w tym czasie kupią model Y20s mogą zarejestrować się na stronie https://promocjavivo.pl i wypełnić formularz, załączając dowód zakupu. Wówczas w prezencie dostaną słuchawki vivo Wireless Sport. Promocja obowiązuje we wszystkich kanałach sprzedaży.
Y20s

vivo X51 5G i seria Y – ceny i dostępność w Polsce

vivo Y20s
vivo Y20s

Smartfon vivo Y20s to model dla użytkowników ceniących wysoką jakość w przystępnej cenie. Jest wyposażony w pojemną baterię 5000 mAh i umieszczony z boku, zintegrowany z przyciskiem zasilania czytnik linii papilarnych. Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 460, który zwiększa wydajność przy pracy wielozadaniowej, przeglądaniu Internetu i grach. Potrójna kamera z soczewką makro i funkcją AI wbudowana w model Y20s oferuje szereg dodatkowych funkcji, takich jak upiększanie twarzy czy efekty oświetlenia portretowego. Główny aparat zapewnia rozdzielczość 13 megapikseli, dużą przysłonę f/2,2 i technologię PDAF.

Sugerowana cenę detaliczna modelu Y20s to 799 zł.

Wireless Sport Earphone
Słuchawki Wireless Sport Earphone łączą dużą wytrzymałość baterii, atrakcyjny wygląd i funkcjonalność Asystenta Google, tworząc optymalne warunki do słuchania muzyki podczas uprawiania sportu. Obsługują kodek dźwięku LDAC i mogą pochwalić się certyfikatem Hi-Res Wireless Audio. Oferują także funkcję szybkiego ładowania FlashCharge.

Sugerowana cena detaliczna vivo Wireless Sport Earphone to 299 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: