Redmi Note zdobyło serca 140 mln użytkowników na całym świecie

Marka Redmi ogłosiła, że globalna sprzedaż smartfonów serii Redmi Note przekroczyła już 140 mln sztuk.

Redmi Note

 

Marka Redmi ogłosiła, że globalna sprzedaż smartfonów Redmi Note przekroczyła już 140 mln sztuk. Według danych firmy OMDIA, cała seria Redmi Note 8 była drugim najlepiej sprzedającym się na świecie modelem oraz najlepiej sprzedającymi się smartfonami w Chinach w pierwszej połowie 2020 roku.

Redmi Note 8
Xiaomi Redmi Note 8T

Seria Redmi Note powstała w marcu 2014 r. W 2019 roku marka Redmi stała się bardziej niezależna. Seria Note 7 sprzedała się w ponad 10 mln egzemplarzy w cztery miesiące, a Redmi Note 8 w ponad 10 mln w zaledwie trzy miesiące. Globalna sprzedaż serii Redmi Note 8 wyniosła ponad 40 mln urządzeń.

Test Xiaomi Redmi Note 9 Pro – najmocniejszy z serii

Powodem, dla którego Redmi Note zdobyło serca 140 milionów użytkowników na całym świecie, jest to, że smartfony Redmi to produkty o flagowych standardach, dzięki czemu każdy może cieszyć się innowacjami. Dla marki ważna jest jakość – zarówno ta widziana przez użytkownika, jak i zamknięta w produkcie – powiedział Lu Weibing, wiceprezes Grupy Xiaomi, i dyrektor generalny marki Redmi.

Redmi Note ma zwykle lepszą wydajność, wyższą jakość i smartfony tej serii są bardziej wszechstronne niż inne produkty, w tym samym przedziale cenowym, dostępne na rynku – dodał Lu Weibing.

Lu Weibing potwierdził, że już wkrótce pojawi się nowa seria Redmi Note 9.

źródło: Xiaomi Corpora

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: