Spotify – nowe sposoby odtwarzania muzyki na PlayStation 5

Długo oczekiwana PlayStation 5 jest już dostępna, a wraz z nią nowe sposoby przesyłania ulubionego dźwięku ze Spotify podczas pobytu w strefie. Podobnie jak w przypadku PS4, gracze będą mogli słuchać wybranych przez siebie piosenek i podcastów, idealnych do walki z zombie lub wędrowania przez przygodę w otwartym świecie.

Recenzja Creative T100 – głośniki, które obudziły stare radio

Jest też kilka nowych sposobów na podniesienie mocy kombinacji słuchania i odtwarzania. Przygotuj się na:

  • Nowy pilot PS5 Media z dedykowanym przyciskiem Spotify , zapewniającym bezproblemową integrację między muzyką, podcastami i grą. Szybka nawigacja po mediach dzięki wbudowanym kontrolkom odtwarzania / wstrzymywania, przewijania do przodu i do tyłu. Pilot umożliwia także użytkownikom regulację głośności i ustawień zasilania na kompatybilnych telewizorach.
  • Uzyskaj dostęp do Spotify bezpośrednio z Centrum sterowania i szybki dostęp do elementów sterujących odtwarzaniem za pośrednictwem Centrum sterowania, dzięki czemu możesz szybko przełączać się między grami i aplikacjami, pomijać i wstrzymywać muzykę bez wychodzenia z gry.
  • Odtwarzanie Spotify w telefonie za pośrednictwem Spotify Connect zapewnia nieprzerwaną rozgrywkę, a także możliwość przeglądania Spotify w celu znalezienia najlepszych ścieżek dźwiękowych, list odtwarzania i podcastów z gier.
  • Nowy Media Home na PS5 , dzięki czemu będziesz mieć łatwy dostęp do swoich aplikacji multimedialnych. Ponadto, jeśli nie masz jeszcze Spotify, będziesz mógł pobrać go z Media Home, połączyć swoje konto, a nawet je utworzyć.

Ponadto użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do stale rosnącej platformy wyselekcjonowanych list odtwarzania gier, podcastów poświęconych grom i oryginalnych ścieżek dźwiękowych z gier w ramach Spotify’s Gaming Hub . Od 2016 roku Gaming Hub zapewnia graczom najlepszą zawartość audio. Może pomóc w stworzeniu miejsca na wyjątkowe wrażenia dźwiękowe – bez względu na to, co grasz i jak zdecydujesz się słuchać.

Niezależnie od tego, czy grasz na domowych głośnikach, przesyłasz strumieniowo na smartwatch, czy słuchasz przez konsolę do gier, Spotify oferuje niezliczone wygodne sposoby słuchania i odkrywania. Podnieś poziom swojej gry dzięki Spotify na PS5, podłączając urządzenia – a potem zacznij słuchać.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Udaj się do Spotify Everywhere, aby dowiedzieć się więcej.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: