Cyberpunk 2077 – odkryj Night City z konsolą Xbox Series X

10 grudnia „bramy” do Night City zostaną otwarte i gracze z całego świata ruszą do odkrywania futurystycznego świata Cyberpunk 2077. Aby przeżyć tę wyjątkową przygodę w najlepszy możliwy sposób, warto zaopatrzyć się w najpotężniejszą na świecie konsolę. Od teraz będzie to łatwiejsze dzięki wyjątkowemu zestawowi Xbox Series X z Cyberpunk 2077.

Test Huawei MatePad T10s – niedrogi tablet dla całej rodziny

Gra wspiera funkcję Inteligentnego Pobierania (Smart Delivery), tym samym gwarantując dostęp do najlepszej możliwej wersji tytułu w zależności od używanej w danym momencie konsoli przy jednorazowym zakupie.

Cyberpunk 2077

W świecie banity V wszelkie upgrade’y i rozszerzenia ciała oraz umysłu są na wagę złota. By przystąpić do gry w ten najbardziej oczekiwany tytuł roku i czerpać z niego jak najwięcej należy dobrać też najpotężniejszą konsolę do gier. Dokładnie ta myśl przyświecała zespołom CD Projekt Red i Microsoft Xbox

Cyberpunk 2077

Ten oficjalny zestaw dostępny jest już teraz w przedsprzedaży na stronach EURO RTV AGD w cenie 2399 zł, zaś udostępniony dla graczy zostanie w dniu premiery gry Cyberpunk 2077 – 10 grudnia 2020 roku.

3 komentarze do “Cyberpunk 2077 – odkryj Night City z konsolą Xbox Series X

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: