Salony x-komu wracają do gry

Salony x-komu wracają do gry

x-kom

Cztery obiekty wolnostojące będą od poniedziałku pracować na pełnych obrotach. Salony w galeriach handlowych przechodzą na system click&collect.

Do normalnej pracy wracają sklepy, które nie są w galeriach handlowych. Chodzi o obiekty w Białej Podlaskiej, Częstochowie, Gliwicach i Tarnowskich Górach. Oczywiście wizyta u nas dalej będzie się wiązała z obowiązkiem zasłaniania ust i nosa, dezynfekcji rąk i trzymania dystansu.

W pozostałych salonach system click&collect

W 23 salonach, które są w centrach handlowych, będzie można tylko odbierać zakupy zrobione w internecie. Likwidujemy ekspozycję, klient będzie mógł przy ladzie jedynie odebrać lub zwrócić swoje zakupy.

Metoda click@collect de facto oznacza, że praktycznie całe zakupy robimy w internecie. Dotyczy to nie tylko potrzebnego sprzętu, ale także akcesoriów do niego, ubezpieczenia, wszelkich dodatków. Płatności dokonujemy tylko zdalnie, nie będzie można za zakupy zapłacić w salonie w galerii. Na miejscu będzie można tylko odebrać zakupiony towar. – Kamil Szwarbuła, rzecznik prasowy x-komu

x-kom_Warszawa_Reduta_3.jpg
Drzwi do salonów x-komu zostaną otwarte w poniedziałek 23 listopada. Możliwość składania na stronie x-kom.pl zamówień z odbiorem osobistym zostanie uruchomiona dwa dni wcześniej.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: