Motorola moto e7 – duże możliwościami w atrakcyjnej cenie

Motorola moto e7 ma znakomite funkcje fotograficzne i ultraszeroki wyświetlacz, baterię wystarczającą na aż 36 godzin pracy oraz błyskawicznie działający procesor. Dzięki temu zapewnia imponujące możliwości w swojej klasie urządzeń.

Motorola moto e7
Motorola moto e7

Spośród nowych funkcji warto zwrócić uwagę na 48-megapikselową matrycę aparatu, dzięki której moto e7 oferuje zaawansowane funkcje fotograficzne:

  • niesamowitą jakość zdjęć w stosunku do ceny telefonu;
  • technologię Quad Pixel, która 4-krotnie zwiększa światłoczułość i umożliwia uzyskiwanie lepszych zdjęć przy słabym oświetleniu;
  • tryb nocny umożliwiający robienie w ciemności jaśniejszych i ostrzejszych zdjęć o niezwykłej jakości;
  • aparat Macro Vision, dzięki któremu można się zbliżyć do obiektów 2,5 razy bardziej niż w przypadku standardowego obiektywu i robić imponujące zdjęcia najdrobniejszych detali;
  • tryb portretowy z artystycznym efektem rozmycia tła, dzięki któremu zdjęcia wyglądają bardziej profesjonalnie.

Test Motorola Moto G9 Play – pod każdym względem spełnia oczekiwania

 Wyświetlacz Max Vision HD+ o przekątnej 6,5 cala oferuje największe zalety ultraszerokiego ekranu i najlepsze wrażenia wizualne z całej rodziny moto e. Dzięki proporcjom 20:9 widać więcej w filmach, grach i innych multimediach.

Motorola moto e7
Motorola moto e7

Motorola moto e7 jest wyposażona w baterię o pojemności 4000 mAh, która pozwala na 36 godzin pracy. Dzięki niej i szybkiemu, ośmiordzeniowemu procesorowi o częstotliwości taktowania 2 GHz można pracować i cieszyć się rozrywką przez półtora dnia. Procesor zapewnia płynne działanie telefonu i umożliwia granie w zaawansowane gry, a także lepiej wykorzystuje energię dzięki technologii HyperEngine.

Test Motorola Moto G9 Plus – jest całkiem niezły

Użytkownicy moto e7 mogą korzystać z funkcji sprzętowych i programowych wysokiej klasy, takich jak:

  • czytnik linii papilarnych umieszczony dyskretnie z tyłu telefonu na logo Motoroli, za którego pomocą smartfon można odblokować jednym dotknięciem;
  • specjalny przycisk Asystenta Google z boku telefonu, dzięki któremu użytkownicy mogą szybko znaleźć potrzebne informacje oraz odpowiedzi na pytania udzielane przez asystenta głosowego bez potrzeby dotykania ekranu, pisania czy przeciągania palcami;
  • niemal czysty system Android z aktualizacjami zabezpieczeń, bez zdublowanych aplikacji czy nakładek spowalniających działanie.

Motorola moto e7 będzie dostępna w Polsce w kolorach Aqua Blue, Mineral Grey i Satin Coral. Sugerowana cena detaliczna to 549 zł. Model dostępny w wybranych sieciach operatorskich.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: